Виставка UPPF 2013: Освіта за кордоном очима студентів

Подивитися на освіту за кордоном очима студентів та поринути в атмосферу навчання в інших країнах світу зможуть відвідувачі освітньої виставки UPPF-2013

Виставка UPPF 2013: Освіта за кордоном очима студентів

Як здобути престижну освіту? Який університет обрати і що для цього необхідно? Саме такі питання постають перед людьми, які в першу чергу цінують якість освіти, різноманіття вибору, вагу диплому і перспективи, що відкриваються після одержання вищої освіти за кордоном.

Знайти відповіді на ці запитання допоможе виставка закордонних навчальних закладів University Preparation and Placement Fair (UPPF-2013), що відбудеться в столиці в суботу 16 березня.

Відвідувачі виставки, які пройдуть процедуру попередньої реєстрації, зможуть отримати доступ до закритих заходів виставки та додаткових можливостей. Зокрема, зареєстровані учасники зможуть відвідати унікальні лекції та семінари представників університетів, а також побачити освіту за кордоном очима студентів та випускників, взявши участь у телемостах зі студентами в Канаді.

Також відвідувачі зможуть взяти участь у лекції відомого Каліфорнійського університету.

Серед учасників виставки провідні державні та приватні світові університети і коледжі: Kings Colleges (США, Велика Британія), Cambridge Education Group (Велика Британія, США, Голландія), EF University Preparation (Велика Британія, США, Канада), Thompson Rivers University (Канада), University of California Irvine (США), Technical University Zvolen (Словаччина) та інші.

Виставка відбуватиметься за участю професійних експертів, які нададуть вичерпну інформацію про навчання в Сполучених Штатах, Канаді, Великій Британії, Голландії і інших країнах Європи, а також допоможуть зорієнтуватися у освітніх напрямах і університетах, що надають відповідні освітні послуги.

Усі відвідувачі отримають індивідуальну карту виставки, створену з урахуванням їх інтересів та побажань.

Організатор виставки - освітнє агентство Esperanto Travel .

Виставка відбудеться у Києві, в суботу 16 березня, у готелі Radisson Blu.

Дізнайтеся більше і зареєструйтеся на виставку на сайті http://www.uppf.com.ua/.

Освіта.ua
07.03.2013