Весняні знижки від агентства Istudy

Освітня агенція Istudy оголошує акцію для абітурієнтів та батьків на отримання знижки на свої послуги

Весняні знижки від агентства Istudy

Фахівці освітнього агенства Istudy нададуть професійні консультації з будь-яких питань освіти за кордоном, допоможуть підібрати навчальний заклад, забронювати освітню програму, забезпечать необхідною інформацією для перебування в іншій країні.

На сьогоднішній день Istudy є офіційним представником провідних навчальних закладів з Великої Британії, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Нідерландів, Мальти, Кіпру, Австралії, Нової Зеландії, США та Канади.

У зв'язку з підвищеним попитом українців до освітніх програм за кордоном, Istudy пропонує отримання знижок на свої послуги у розмірі 50% за умови підписання договору з агентством.

Також представниць прекрасної статі очікує спеціальна пропозиція. 7 березня усі жінки, які відвідають офіс агентства та підпишуть договір з Istudy, отримають послуги з оформлення поїздки абсолютно безкоштовно.

Інформація за тел: (044) 235-07-55.

Освітнє агентство пропонує канікулярні та мовні програми для дітей та молоді, отримання середньої та вищої освіти за кордоном, підготовку до вступу до університетів, програми післядипломної освіти та МВА.

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
05.03.2013