Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Весняні знижки від агентства Istudy
Весняні знижки від агентства Istudy

Освітня агенція Istudy оголошує акцію для абітурієнтів та батьків на отримання знижки на свої послуги

Весняні знижки від агентства Istudy

Фахівці освітнього агенства Istudy нададуть професійні консультації з будь-яких питань освіти за кордоном, допоможуть підібрати навчальний заклад, забронювати освітню програму, забезпечать необхідною інформацією для перебування в іншій країні.

На сьогоднішній день Istudy є офіційним представником провідних навчальних закладів з Великої Британії, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Нідерландів, Мальти, Кіпру, Австралії, Нової Зеландії, США та Канади.

У зв'язку з підвищеним попитом українців до освітніх програм за кордоном, Istudy пропонує отримання знижок на свої послуги у розмірі 50% за умови підписання договору з агентством.

Також представниць прекрасної статі очікує спеціальна пропозиція. 7 березня усі жінки, які відвідають офіс агентства та підпишуть договір з Istudy, отримають послуги з оформлення поїздки абсолютно безкоштовно.

Інформація за тел: (044) 235-07-55.

Освітнє агентство пропонує канікулярні та мовні програми для дітей та молоді, отримання середньої та вищої освіти за кордоном, підготовку до вступу до університетів, програми післядипломної освіти та МВА.

Розміщено на правах реклами

Освіта.ua
05.03.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!