Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Виграй навчання у британському John Leggott College
Виграй навчання у британському John Leggott College

Один із кращих державних коледжів Великої Британії оголошує конкурс на безкоштовне навчання за програмою A-level для українських старшокласників віком від 16 до 18 років

Виграй навчання у британському John Leggott College

John Leggott College – одна із провідних державних міжнародних шкіл на східному узбережжі Англії. Тут навчаються близько двох з половиною тисяч учнів, велика частина з яких – іноземці. Від Лондону до міста Сканторп, де знаходиться навчальний заклад можна дістатися протягом двох годин.

Програма A-level має на меті підготувати випускників середньої школи до вступу до британського університету. На початку навчання студент обирає від 3 до 5 предметів, з яких наприкінці року складає іспити. Допомогти у цьому виборі завжди готові дипломовані фахівці. На другий рік зазвичай переносяться не всі дисципліни, а ті, в яких учень зумів проявити себе найкраще. Іспити за програмою A-level зараховуються як вступні в багатьох вишах не лише Великої Британії, а й усього світу. Обов’язковим елементом програми в John Leggott College є підготовка до мовного тесту IELTS, результати якого визнають у більшості країн світу.

Студенти з багатьох країн навчаються разом із корінними британцями в невеликих групах по 15-20 осіб. Окрім запропонованих для вивчання 42 предметів, коледж забезпечує широкий вибір позакласних занять на будь-який смак: танці, гра на музичних інструментах, театральна майстерність, спортивні гуртки, участь у виданні шкільного журналу.

Минулого року такий конкурс уже проводився – тоді перемогла 16-річна Валерія Якубова, якій надали можливість протягом двох тижнів спробувати навчання в JLC за програмою A-level.

"Я була у США три рази й думала, що на мене непросто справити враження. Однак усе ж таки ці два тижні були кращою подорожжю за кордон, яку я пережила", - зізнається дівчина.

Для участі в конкурсі на безкоштовне навчання за програмою A-level у John Leggott College усім бажаючим необхідно до 15 квітня написати твір англійською обсягом до 500 слів на тему: «Чому саме я заслуговую на перемогу та на стипендію» та надіслати його на електронну адресу uk@a-priori.kiev.ua.

Рівень володіння мовою має відповідати 5.0 або вище за шкалою оцінювання IELTS. Відбирати претендентів на перемогу будуть безпосередньо британці. Разом із твором необхідно надіслати перекладений англійською табель за 10 клас і перший семестр 11 класу. Окрім цього, після отримання листа організатори конкурсу надішлють учасникові анкету, яку він має додати до заявки.

Авторів кращих творів запросять на співбесіду з представником коледжу. Перші інтерв’ю – звісно, теж англомовні – пройдуть у рамках виставки "Освіта за кордоном", яку 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві організовує освітнє агентство "А-пріорі". Подальші співбесіди проводитимуть до 15 травня за допомогою сервісу Skype.

Окрім цього, зустрітися з представником в Одесі можна 1 березня з 10.00 до 12.00 у місцевому офісі "А-пріорі" (вул. Говорова, 11Д, оф. 107).

Результати конкурсу буде оголошено 1 червня. Переможців буде декілька: один із них отримає повну знижку на навчання, ще один – у 50%, також трьом учасникам буде надано 20% знижку від вартості програми й трьом – 10%. Початок навчання - вересень цього року.

Партнер конкурсу – освітнє агентство "А-пріорі" – безкоштовно допоможе переможцям з документами та іншими формальностями на шляху до дверей коледжу.

Умови проведення конкурсу та контактна інформація>>>

Більше інформації про John Leggott College та програми навчання у коледжі ви зможете отримати під час індивідуальних консультацій на виставці "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві.

Освіта.ua
26.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!