Виграй навчання у британському John Leggott College

Один із кращих державних коледжів Великої Британії оголошує конкурс на безкоштовне навчання за програмою A-level для українських старшокласників віком від 16 до 18 років

Виграй навчання у британському John Leggott College

John Leggott College – одна із провідних державних міжнародних шкіл на східному узбережжі Англії. Тут навчаються близько двох з половиною тисяч учнів, велика частина з яких – іноземці. Від Лондону до міста Сканторп, де знаходиться навчальний заклад можна дістатися протягом двох годин.

Програма A-level має на меті підготувати випускників середньої школи до вступу до британського університету. На початку навчання студент обирає від 3 до 5 предметів, з яких наприкінці року складає іспити. Допомогти у цьому виборі завжди готові дипломовані фахівці. На другий рік зазвичай переносяться не всі дисципліни, а ті, в яких учень зумів проявити себе найкраще. Іспити за програмою A-level зараховуються як вступні в багатьох вишах не лише Великої Британії, а й усього світу. Обов’язковим елементом програми в John Leggott College є підготовка до мовного тесту IELTS, результати якого визнають у більшості країн світу.

Студенти з багатьох країн навчаються разом із корінними британцями в невеликих групах по 15-20 осіб. Окрім запропонованих для вивчання 42 предметів, коледж забезпечує широкий вибір позакласних занять на будь-який смак: танці, гра на музичних інструментах, театральна майстерність, спортивні гуртки, участь у виданні шкільного журналу.

Минулого року такий конкурс уже проводився – тоді перемогла 16-річна Валерія Якубова, якій надали можливість протягом двох тижнів спробувати навчання в JLC за програмою A-level.

"Я була у США три рази й думала, що на мене непросто справити враження. Однак усе ж таки ці два тижні були кращою подорожжю за кордон, яку я пережила", - зізнається дівчина.

Для участі в конкурсі на безкоштовне навчання за програмою A-level у John Leggott College усім бажаючим необхідно до 15 квітня написати твір англійською обсягом до 500 слів на тему: «Чому саме я заслуговую на перемогу та на стипендію» та надіслати його на електронну адресу uk@a-priori.kiev.ua.

Рівень володіння мовою має відповідати 5.0 або вище за шкалою оцінювання IELTS. Відбирати претендентів на перемогу будуть безпосередньо британці. Разом із твором необхідно надіслати перекладений англійською табель за 10 клас і перший семестр 11 класу. Окрім цього, після отримання листа організатори конкурсу надішлють учасникові анкету, яку він має додати до заявки.

Авторів кращих творів запросять на співбесіду з представником коледжу. Перші інтерв’ю – звісно, теж англомовні – пройдуть у рамках виставки "Освіта за кордоном", яку 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві організовує освітнє агентство "А-пріорі". Подальші співбесіди проводитимуть до 15 травня за допомогою сервісу Skype.

Окрім цього, зустрітися з представником в Одесі можна 1 березня з 10.00 до 12.00 у місцевому офісі "А-пріорі" (вул. Говорова, 11Д, оф. 107).

Результати конкурсу буде оголошено 1 червня. Переможців буде декілька: один із них отримає повну знижку на навчання, ще один – у 50%, також трьом учасникам буде надано 20% знижку від вартості програми й трьом – 10%. Початок навчання - вересень цього року.

Партнер конкурсу – освітнє агентство "А-пріорі" – безкоштовно допоможе переможцям з документами та іншими формальностями на шляху до дверей коледжу.

Умови проведення конкурсу та контактна інформація>>>

Більше інформації про John Leggott College та програми навчання у коледжі ви зможете отримати під час індивідуальних консультацій на виставці "Освіта за кордоном", що відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня в Києві.

Освіта.ua
26.02.2013