Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Історія успіху київської студентки
Історія успіху київської студентки

Два роки тому київська студентка Марина Цибульська прийшла на освітню виставку компанії STUDY.UA

Історія успіху київської студентки

Відвідавши освітню виставку STUDY.UA в минулому році, Марина та її батьки визначилися з країною для отримання якісної освіти та, за допомогою менеджерів компанії STUDY.UA, обрали рейтинговий канадський університет Манітоби.

Як виявилося, цей вибір був бездоганний - за результатами першого року навчання Марина ввійшла до числа 2% кращих студентів університету й отримала індивідуальну стипендію.

Зараз Марина навчається на програмі, що передбачає отримання двох дипломів - з інформаційних технологій та астрофізики.

Марина написала наукову роботу з магнітних полів зірок і в складі міжфакультетної групи бере участь у конкурсі Аерокосмічного агентства Канади з будівництва супутника, запуск якого планується в березні 2014 року.

За рекомендацією своїх викладачів, Марина подала заявку і отримала грант за програмою ЮНЕСКО на дослідження найближчих галактик. Завдяки цьому гранту, чотири літні місяці Марина провела в Університеті Торонто, працюючи з кращими вченими Канади на оплачуваній науковій програмі найбільшого канадського університету.

На виставці від освітньої компанії STUDY.UA ви дізнаєтеся про можливості вступу до університетів за кордоном, про шкільну освіту для дітей і підлітків в Англії та Канаді, а також про літні програми вивчення іноземних мов та канікули за кордоном.

На виставці ви зможете поставити свої запитання батькові Марини Цибульської, а також представникам 50 кращих шкіл, коледжів і університетів з усього світу.

Отримайте персональне запрошення на виставку тут!

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
25.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!