Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Виграй безкоштовні мовні курси у Великій Британії
Виграй безкоштовні мовні курси у Великій Британії

Відвідувачі Міжнародної виставки "Найкраще в освіті за кордоном" зможуть взяти участь у розіграшу двотижневих мовних курсів у Великій Британії

Виграй безкоштовні мовні курси у Великій Британії

Для участі в розіграші необхідно пройти попередню реєстрацію на сайті http://istudy.com.ua/ та відвідати виставку, що відбудеться 23 лютого у конференц-холі готелю "Прем’єр-палац".

Ім’я щасливчика на гала-вечері для учасників заходу визначить лотерея. Результати будуть оголошені 25 лютого на сайті освітнього агентства Istudy, що і проводить виставку.

Школа та умови проходження мовних курсів будуть обрані відповідно до потреб переможця, оскільки все залежатиме від віку та побажань потенційного студента щодо умов навчання.

"Наші мовні школи-партнери працюють зі студентами різних вікових груп та пропонують різноманітні умови та підходи до вивчення англійської. Тому ми не обмежуємо майбутню поїздку переможця розіграшу у часі. Головне, аби відвідання Туманного Альбіону відбулося у 2013 році", - зазначає маркетинг-директор освітнього агентства Istudy Анастасія Сверкунова.

Вона також повідомила, що організатори забезпечать переможця візовою підтримкою, нададуть необхідні консультації та допоможуть зібрати необхідні документи.

Окрім цього, у разі бронювання освітньої програми, відвідувачі виставки зможуть отримати 50% знижки на послуги Istudy.

Також фахівці Istudy зможуть допомогти отримати стипендію, якщо вона передбачається для студентів обраного навчального закладу.

Ті студенти, які укладуть контракт в ході освітнього заходу отримають можливість скласти експрес-тест Academic English Test - for IELTS/TOEFL candidates та визначити свій рівень володіння англійською. Тест буде корисним для тих, хто планує складати TOEFL або IELTS, сертифікати з яких є умовою для вступу на міжнародні освітні програми за кордоном.

Експрес-тест, що буде проведений компанією Tower Group, складатиметься у формі есе, а його результати можна буде дізнатися за 4-5 днів.

Виставка "Найкраще в освіті за кордоном" відбудеться 23 лютого у конференц-холі готелю "Прем’єр-палац" (Київ, бул. Шевченка, 5-7/29).

Для участі в розіграші необхідна попередня реєстрація >>>

Освіта.ua
20.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!