Виграй безкоштовні мовні курси у Великій Британії

Відвідувачі Міжнародної виставки "Найкраще в освіті за кордоном" зможуть взяти участь у розіграшу двотижневих мовних курсів у Великій Британії

Виграй безкоштовні мовні курси у Великій Британії

Для участі в розіграші необхідно пройти попередню реєстрацію на сайті http://istudy.com.ua/ та відвідати виставку, що відбудеться 23 лютого у конференц-холі готелю "Прем’єр-палац".

Ім’я щасливчика на гала-вечері для учасників заходу визначить лотерея. Результати будуть оголошені 25 лютого на сайті освітнього агентства Istudy, що і проводить виставку.

Школа та умови проходження мовних курсів будуть обрані відповідно до потреб переможця, оскільки все залежатиме від віку та побажань потенційного студента щодо умов навчання.

"Наші мовні школи-партнери працюють зі студентами різних вікових груп та пропонують різноманітні умови та підходи до вивчення англійської. Тому ми не обмежуємо майбутню поїздку переможця розіграшу у часі. Головне, аби відвідання Туманного Альбіону відбулося у 2013 році", - зазначає маркетинг-директор освітнього агентства Istudy Анастасія Сверкунова.

Вона також повідомила, що організатори забезпечать переможця візовою підтримкою, нададуть необхідні консультації та допоможуть зібрати необхідні документи.

Окрім цього, у разі бронювання освітньої програми, відвідувачі виставки зможуть отримати 50% знижки на послуги Istudy.

Також фахівці Istudy зможуть допомогти отримати стипендію, якщо вона передбачається для студентів обраного навчального закладу.

Ті студенти, які укладуть контракт в ході освітнього заходу отримають можливість скласти експрес-тест Academic English Test - for IELTS/TOEFL candidates та визначити свій рівень володіння англійською. Тест буде корисним для тих, хто планує складати TOEFL або IELTS, сертифікати з яких є умовою для вступу на міжнародні освітні програми за кордоном.

Експрес-тест, що буде проведений компанією Tower Group, складатиметься у формі есе, а його результати можна буде дізнатися за 4-5 днів.

Виставка "Найкраще в освіті за кордоном" відбудеться 23 лютого у конференц-холі готелю "Прем’єр-палац" (Київ, бул. Шевченка, 5-7/29).

Для участі в розіграші необхідна попередня реєстрація >>>

Освіта.ua
20.02.2013