Дізнайтеся про здобуття освіти в University of Southampton

DEC education запрошує молодих людей на індивідуальні консультації з представником одного з найвідоміших британських університетів

Дізнайтеся про здобуття освіти в University of Southampton

Міжнародне освітнє агентство DEC education запрошує молодих людей, які вирішили зв'язати своє майбутнє з навчанням і кар'єрою у Великій Британії, відвідати індивідуальні консультації з представником Саутгемптонського університету Дженні Хайд.

На зустрічі з потенційними студентами представник University of Southampton пані Хайд розповість про університет, презентує підготовчі програми до бакалавріату та магістратури, а також відповість на запитання, що стосуються навчання, напрямів підготовки, проживання, стипендій та інших важливих аспектів.

Час проведення зустрічі: 22 лютого, з 15:00 до 18:00.
Місце проведення: Київ, вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби народів").

Для запису на консультацію звертайтеся до івент-менеджера DEC education Олександри Гавронської:

• тел.: (044) 390-76-24
• e-mail: a.havronska@dec.ua

University of Southampton - один з найбільших і найпрестижніших університетів Сполученого Королівства, член елітної Russell Group.

Університет орієнтований на дослідницьку діяльність і регулярно входить до першої двадцятки провідних освітніх центрів країни, а також першої десятки Національного студентського огляду.

Відповідно до рейтингу Times Higher Education - 2009, навчальний заклад було включено до 100 найкращих університетів планети.

Офіційним представником навчального закладу є освітнє агентство DEC education.

Докладніше про University of Southampton >>>

Освіта.ua
19.02.2013