У Києві відбудеться виставка "Найкраще в освіті за кордоном"

У програмі заходу розіграш двотижневих мовних курсів у Великій Британії

У Києві відбудеться виставка "Найкраще в освіті за кордоном"

Освітнє агентство ISTUDY запрошує на Міжнародну виставку "Найкраще в освіті за кордоном", що відбудеться в Києві 23 лютого 2013 року.

Міжнародна виставка "Найкраще в освіті за кордоном" - це можливість отримати максимально докладну інформацію про особливості навчання у провідних країнах світу безпосередньо від представників закордонних навчальних закладів.

Захід відбудеться за участі освітніх закладів Великої Британії, Ірландії, Іспанії, Естонії, Канади, Кіпру, Мальти, Німеччини, Нової Зеландії, США, Франції, Швейцарії та інших країн.

На виставці будуть представлені різні навчальні програми для школярів, абітурієнтів, студентів, ділових людей і всіх, хто цікавиться навчанням за кордоном.

Головним завданням виставки є надання інформації для зацікавлених студентів, їхніх батьків, про переваги навчання в тій чи іншій країні, навчальні програми, що пропонуються, а також умови вступу, навчання та проживання.

Під час проведення виставки кожен відвідувач зможе отримати детальну інформацію про мовні курси для дітей, молоді та дорослих, канікулярні програми, здобуття середньої освіти у приватних школах та вищу освіту в престижних університетах за кордоном.

Крім того, на виставці будуть представлені програми післядипломної та другої вищої освіти, магістратури і МВА, а також спеціалізовані, професійні та бізнес-курси для ділових людей.

Окрім консультативної допомоги та інформаційного пакета матеріалів, кожен відвідувач отримає каталог, в якому викладено інформацію про учасників виставки, а також описано освітні програми багатьох провідних закордонних навчальних закладів.

Виставка відбудеться за підтримки Британської Ради та Французького Культурного Центру.

Під час проведення виставки також відбудеться розіграш двотижневих мовних курсів у Великій Британії серед всіх зареєстрованих відвідувачів.

Виставка відбудеться 23 лютого в конференц-холі готелю "Прем'єр Палац" (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка 5-7/29).

Час роботи виставки з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>


Довідки за телефоном: (044) 235-07-55.

Організатор виставки: освітня агенція ISTUDY.

Освіта.ua
15.02.2013