Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном MBA25 у Києві! Дізнайтеся про сучасні напрями бізнес-освіти
MBA25 у Києві! Дізнайтеся про сучасні напрями бізнес-освіти

Представники Stanford, LBS, Chicago Booth, IE, Columbia, Esade, HEC Paris відвідають Київ в рамках проведення міжнародної виставки МВА25

MBA25 у Києві! Дізнайтеся про сучасні напрями бізнес-освіти

Ви мрієте отримати якісну освіту і побудувати успішну кар'єру? Бажаєте особисто поспілкуватися з представниками приймальних комісій і розкрити свої сильні сторони? Готові змінити життя на краще і стати на шлях успіху, тоді організатори виставки МВА25 чекають на Вас.

Члени приймальних комісій топ бізнес-шкіл Duke, IE, ESADE, HEC Paris та випуcкники Stanford, Chicago Booth, LBS, Columbia запрошують вас на унікальну MBA подію, що відбудеться у Києві.

MBA25 є особливою подією, формат якої дозволяє зустрітися та поспілкуватися з представниками найкращих бізнес-шкіл світу.

Захід проводиться двічі на рік, цього разу представники топових бізнес-шкіл розкажуть про переваги отримання бізнес-освіти. Не пропустіть свій шанс дізнатися про сучасні напрями та тренди бізнес-освіти від спікерів рейтингових шкіл світу.

МВА25 відбудеться 19 лютого у столичному готелі Hyatt Regency.

Відвідувачі зможуть не тільки детально вивчити програми шкіл, але і отримати унікальний шанс розповісти про свої таланти і поступити до бізнес-школи своєї мрії.

У рамках заходу також відбудуться МВА25 Round Table – тематичні круглі столи з обмеженою кількістю учасників, призначені для професійного спілкування з представниками шкіл.

Детально про проведення МВА25 у столиці України ви можете дізнатися на сайті mbastrategy.ua.

Участь у МВА25 можлива лише за умов попередньої реєстрації >>>

 

Освіта.ua
13.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!