Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Дізнайтеся про продробиці навчання за кордоном на UIEF 2013
Дізнайтеся про продробиці навчання за кордоном на UIEF 2013

Фестиваль-виставка "Освіта за кордоном - UIEF 2013" запрошує батьків та студентів дізнатися про подробиці навчання за кордоном

Дізнайтеся про продробиці навчання за кордоном на UIEF 2013

9 лютого у Києві та 10 лютого в Запоріжжі відбудеться міжнародна виставка-фестиваль "Освіта за кордоном - UIEF 2013". Захід поєднає в собі міжнародну виставку навчальних закладів та проведення семінарів і тренінгів, де студенти та батьки зможуть дізнатись відповіді на питання щодо навчання за кордоном.

Якщо ви губитесь в потоці реклами, статей та інших матеріалів про освіту за кордоном - цей освітній фестиваль саме для вас! Саме на цьому фестивалі ви зможете дізнатись про грантові та стипендійні програми для студентів, умови вступу до закордонних навчальних закладів, а також літні навчальні програми та курси для старшокласників та молоді.

Ключова особливість заходу полягає в тому, що специфіку відбору та прийому на навчання пояснюватимуть не менеджери туристичних агентств, а безпосередньо професори та викладачі провідних європейських та північноамериканських університетів, а унікальний фестивальний формат заходу не змусить вас нудьгувати.

До уваги відвідувачів організатори пропонують майстер-класи на такі теми:

  • Канікулярні програми для дітей шкільного віку будуть представлені школами Stafford House Study Holidays;
  • Середню освіту за кордоном представлятимуть навчальні заклади Великобританії та Канади: Cambridge Education Group (Великобританія), Columbia International College (Канада), Bosworth International College (Великобританія), Mander Portman Woodward (Велика Британія);
  • Вищі навчальні заклади для студентів, які планують навчання на програмах бакалавріату та магістратури: Thompson Rivers University (Канада), Trent University (Канада), IMC University of Applied Sciences Krems (Австрія), BI Norwegian School of Management (Норвегія);
  • Програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади світу для випускників шкіл та університетів: Study Group, Cambridge Education Group, Kings Colleges;
  • Ресторанний та готельний менеджмент представлятиме група Laureate Hospitality Education.

Повний розклад семінарів та майстер-класів ви можете дізнатись на сайті організатора http://www.dteducation.com/exhibition/.

Семінари та тренінги UIEF 2013

Вперше в рамках виставки будуть проходити семінари та тренінги за підтримки міжнародної студентської організації AEGEE-Kyiv, зокрема серед них:

  • Вартість навчання за кордоном? Як правильно вибрати програму навчання розраховуючи на свій бюджет?
  • 10 порад успішного тестування TOEFL та IELTS?
  • Вступ до університету за кордоном? 10 порад абітурієнтам.
  • Стипендіальні програми: міф чи реальність.

А також приз – розіграш стипендії на навчання (курс вивчення англійської мови) в Ірландському університеті.

Під час виставки у відвідувачів буде можливість отримати безкоштовні консультації менеджерів освітньої компанії Домар Тревел Едьюкейшен та підібрати програму навчання в університетах та школах, які не представлені на виставці.

Проведення виставки-фестивалю "Освіта за кордоном - UIEF 2013":

Київ, 9 лютого 2013 року:
готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7
Час роботи виставки: 11:00 – 17:00.

Запоріжжя, 10 лютого 2013 року:

готель "Інтурист", проспект Леніна 135
Час роботи виставки: 11:00 – 17:00

Реєстрація відвідувачів: http://dteducation.com/exhibition/register/, (044) 451 5752.

Освіта.ua
03.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!