Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Bodwell High School запрошує школярів на навчання до Канади
Bodwell High School запрошує школярів на навчання до Канади

Школа знаходиться в Північному Ванкувері та пропонує програми отримання середньої освіти для школярів 8-12 класів

Bodwell High School запрошує школярів на навчання до Канади

Сьогодні в Bodwell High School навчаються студенти з країн Східної та Західної Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Близького Сходу.

Різноманітний склад студентів, робить школу інтернаціональним місцем навчання. Місія школи полягає у створенні цікавої культурної атмосфери для студентів з усього світу, а також в тому, щоб надати необхідні умови для формування активних, добре освічених громадян, які згодом зможуть внести позитивний внесок в розвиток своїх країн.

Школа приділяє значну увагу подальшому продовженню навчання своїх випускників. З цією метою в Bodwell була створена спеціальна служба University Placement Service, завданням якої є професійне орієнтування своїх учнів. В основу профорієнтації покладені результати спеціальних тестувань та академічні здібності випускників.

Протягом останніх місяців співробітники служби University Placement Service працюють з випускними класами 2013 навчального року, направляючи своїх майбутніх випускників для продовження освіти в навчальні заклади Канади, США та інших країн.

Консультантами служби постійно організовуються семінари з питань прийому до університетів, отримання стипендій та складання мотиваційних листів.

Лише протягом останнього семестру для учнів Bodwell відбулися презентації відомих канадських університетів: Carleton University, Simon Fraser University (SFU), University of BC (UBC), University of Calgary (UC), University of Toronto (UT), University of Victoria (UVic ) і Western University.

У прес-службі школи повідомили, що найближчим часом в школі заплановані презентації інших канадських вищих навчальних закладів: BC Institute of Technology (BCIT), Capilano University, Dalhousie University, Emily Carr University, Kwantlen Polytechnic University, Langara College, Simon Fraser University (SFU ), University of Alberta (UA), University of BC (UBC; Sauder School of Business), University of Toronto (UT), University of Victoria (Uvic), Wilfred Laurier University (WLU) і декількох університетів із США.

Bodwell пишається кількістю своїх випускників, які вступають до відомих університетів Північної Америки і всього світу. Консультанти і викладачі Bodwell впевнені, що обов'язково допоможуть своїм студентам розкрити свої таланти, а також поставити цілі подальшого навчання і реалізації своїх амбіцій.

Докладніше про діяльність Bodwell читайте на сторінці школи.

Офіційним представником Bodwell High School в Україні є освітня компанія А-пріорі.

Освіта.ua
01.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!