Bodwell High School запрошує школярів на навчання до Канади

Школа знаходиться в Північному Ванкувері та пропонує програми отримання середньої освіти для школярів 8-12 класів

Bodwell High School запрошує школярів на навчання до Канади

Сьогодні в Bodwell High School навчаються студенти з країн Східної та Західної Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Близького Сходу.

Різноманітний склад студентів, робить школу інтернаціональним місцем навчання. Місія школи полягає у створенні цікавої культурної атмосфери для студентів з усього світу, а також в тому, щоб надати необхідні умови для формування активних, добре освічених громадян, які згодом зможуть внести позитивний внесок в розвиток своїх країн.

Школа приділяє значну увагу подальшому продовженню навчання своїх випускників. З цією метою в Bodwell була створена спеціальна служба University Placement Service, завданням якої є професійне орієнтування своїх учнів. В основу профорієнтації покладені результати спеціальних тестувань та академічні здібності випускників.

Протягом останніх місяців співробітники служби University Placement Service працюють з випускними класами 2013 навчального року, направляючи своїх майбутніх випускників для продовження освіти в навчальні заклади Канади, США та інших країн.

Консультантами служби постійно організовуються семінари з питань прийому до університетів, отримання стипендій та складання мотиваційних листів.

Лише протягом останнього семестру для учнів Bodwell відбулися презентації відомих канадських університетів: Carleton University, Simon Fraser University (SFU), University of BC (UBC), University of Calgary (UC), University of Toronto (UT), University of Victoria (UVic ) і Western University.

У прес-службі школи повідомили, що найближчим часом в школі заплановані презентації інших канадських вищих навчальних закладів: BC Institute of Technology (BCIT), Capilano University, Dalhousie University, Emily Carr University, Kwantlen Polytechnic University, Langara College, Simon Fraser University (SFU ), University of Alberta (UA), University of BC (UBC; Sauder School of Business), University of Toronto (UT), University of Victoria (Uvic), Wilfred Laurier University (WLU) і декількох університетів із США.

Bodwell пишається кількістю своїх випускників, які вступають до відомих університетів Північної Америки і всього світу. Консультанти і викладачі Bodwell впевнені, що обов'язково допоможуть своїм студентам розкрити свої таланти, а також поставити цілі подальшого навчання і реалізації своїх амбіцій.

Докладніше про діяльність Bodwell читайте на сторінці школи.

Офіційним представником Bodwell High School в Україні є освітня компанія А-пріорі.

Освіта.ua
01.02.2013