Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Виставка "Освіта за кордоном" у Дніпропетровську
Виставка "Освіта за кордоном" у Дніпропетровську

Освітня компанія BEC Dnepropetrovsk та Діана Козакевич запрошують відвідати виставку провідних навчальних закладів світу, що відбудеться у суботу 9 лютого

Виставка "Освіта за кордоном" у Дніпропетровську

Українські діти і студенти мають отримувати якісно освіту, а дорослі - можливість підвищувати свою кваліфікацію. Як і Україна, будь-яка країна пропонує широкий вибір конкурентних навчальних закладів. Кожен хоче обрати найкращий, першим кроком, а для когось вирішальним, може стати відвідування освітньої виставки.

Освітня компанія "BEC Dnepropetrovsk" запрошує на зустріч з офіційними представниками провідних навчальних закладів світу всіх батьків, хто ще не обрав школу для своїх дітей. Усіх школярів, хто бажає провести пізнавальні і захоплюючі канікули за кордоном! Абітурієнтів та студентів, які мріють отримати диплом бакалавра або магістра міжнародного рівня! Всіх тих, хто піклується про свою кар'єру і планує розширити горизонти своєї професійної діяльності.

Під час освітньої виставки відвідувачі зможуть ознайомитися з численними освітніми програмами: канікулярні програми, мовні курси, середня освіта, підготовка до університету, вища освіта (бакалаврат і магістратура), професійні курси, English for Executives, MBA.

Серед учасників виставки "Освіта за кордоном" представники навчальних закладів таких країн як: Велика Британія, Швейцарія, Німеччина, Канада, США, Кіпр, Чехія, Польща, Ірландія, Нідерланди, Іспанія, Китай, Греція, Австрія, Австралія та ін.

Мріяти і планувати своє майбутнє можна і потрібно в будь-якому віці, навіть в самому юному.

Багато людей починали з малого і потім досягали вершин. Так маленьким дітям, які ще тільки мріють, про те, ким вони будуть, коли стануть дорослими, слід починати з вивчення іноземної мови. Без цих знань неможливо отримати гідну роботу. Деякі діти обирають професію, яку порадили їм батьки, інші ж сміливо роблять по-своєму. Так чи інакше - це дилема для всієї родини. Напевно, всі батьки питали у своїх дітей: "Ким ти хочеш бути?". Відповіді на ці питання бувають дуже цікаві і несподівані...

Одна маленька, але дуже талановита мешканка міста Дніпропетровськ, фіналіст шоу "Україна має талант-3" Діана Козакевич, вже думає про своє майбутнє, і запрошує Вас на виставку!Виставка відбудеться у Дніпропетровську 9 лютого 2013 року (субота).

Час проведення: з 11:00 до 18:00. Місце проведення: готель "Reikartz", вул. Червона 12а, великий і малий конференц-зали (1-й поверх).

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Зареєструйтеся сьогодні за тел.: (056) 370-33-77; (050) 780-55-00 або на сайті організаторів.

Освіта.ua
29.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!