Виставка "Освіта за кордоном" у Дніпропетровську

Освітня компанія BEC Dnepropetrovsk та Діана Козакевич запрошують відвідати виставку провідних навчальних закладів світу, що відбудеться у суботу 9 лютого

Виставка "Освіта за кордоном" у Дніпропетровську

Українські діти і студенти мають отримувати якісно освіту, а дорослі - можливість підвищувати свою кваліфікацію. Як і Україна, будь-яка країна пропонує широкий вибір конкурентних навчальних закладів. Кожен хоче обрати найкращий, першим кроком, а для когось вирішальним, може стати відвідування освітньої виставки.

Освітня компанія "BEC Dnepropetrovsk" запрошує на зустріч з офіційними представниками провідних навчальних закладів світу всіх батьків, хто ще не обрав школу для своїх дітей. Усіх школярів, хто бажає провести пізнавальні і захоплюючі канікули за кордоном! Абітурієнтів та студентів, які мріють отримати диплом бакалавра або магістра міжнародного рівня! Всіх тих, хто піклується про свою кар'єру і планує розширити горизонти своєї професійної діяльності.

Під час освітньої виставки відвідувачі зможуть ознайомитися з численними освітніми програмами: канікулярні програми, мовні курси, середня освіта, підготовка до університету, вища освіта (бакалаврат і магістратура), професійні курси, English for Executives, MBA.

Серед учасників виставки "Освіта за кордоном" представники навчальних закладів таких країн як: Велика Британія, Швейцарія, Німеччина, Канада, США, Кіпр, Чехія, Польща, Ірландія, Нідерланди, Іспанія, Китай, Греція, Австрія, Австралія та ін.

Мріяти і планувати своє майбутнє можна і потрібно в будь-якому віці, навіть в самому юному.

Багато людей починали з малого і потім досягали вершин. Так маленьким дітям, які ще тільки мріють, про те, ким вони будуть, коли стануть дорослими, слід починати з вивчення іноземної мови. Без цих знань неможливо отримати гідну роботу. Деякі діти обирають професію, яку порадили їм батьки, інші ж сміливо роблять по-своєму. Так чи інакше - це дилема для всієї родини. Напевно, всі батьки питали у своїх дітей: "Ким ти хочеш бути?". Відповіді на ці питання бувають дуже цікаві і несподівані...

Одна маленька, але дуже талановита мешканка міста Дніпропетровськ, фіналіст шоу "Україна має талант-3" Діана Козакевич, вже думає про своє майбутнє, і запрошує Вас на виставку!Виставка відбудеться у Дніпропетровську 9 лютого 2013 року (субота).

Час проведення: з 11:00 до 18:00. Місце проведення: готель "Reikartz", вул. Червона 12а, великий і малий конференц-зали (1-й поверх).

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

Зареєструйтеся сьогодні за тел.: (056) 370-33-77; (050) 780-55-00 або на сайті організаторів.

Освіта.ua
29.01.2013