IELTS Test Centre запрошує скласти безкоштовний пробний тест

Офіційний центр Students International IELTS Test Centre KIEV запрошує пройти безкоштовне пробне тестування та отримати консультації фахівців центру. Тестування відбудеться 26 та 27 січня

IELTS Test Centre запрошує скласти безкоштовний пробний тест

26 і 27 січня у Києві відбудеться щорічна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", під час якої відвідувачі матимуть можливість безоплатно пройти пробне тестування IELTS, зареєструватися для складання іспиту IELTS, а також отримати рекомендації фахівців офіційного центру щодо підготовки до тестування та його проведення.

Як відомо, IELTS є одним з найпопулярніших мовних іспитів, засновниками якого є IDP Education Pty Ltd, The British Council та University of Cambridge ESOL Examinations. За кількістю кандидатів, які щороку складають іспит, IELTS є безумовним світовим лідером.

Сертифікат IELTS Academic необхідний тим, хто хоче стати студентом університетів Великої Британії, Австралії, Канади, США, Нової Зеландії та інших країн, де здобуття освіти проходить англійською. Результатам IELTS, як підтвердженню рівня володіння англійською, також довіряють професійні асоціації та роботодавці.

Цьогорічна виставка навчальних закладів "Освіта за кордоном" традиційно відбувається за участю одного з офіційних центрів IELTS в Україні - Students International IELTS Test Centre.

Усі бажаючі впродовж двох днів роботи виставки, 26 та 27 січня, зможуть безоплатно скласти пробний тест IELTS.

Тест проводитимуть фахівці мовного центру, досвідчені викладачі англійської як іноземної, які спеціалізуються на підготовці до мовних іспитів, зокрема до IELTS. Тест складатиметься з усної та письмової частини (вибірково), читання і сприйняття на слух перевірятися не будуть.

Організатори заходу зазначають, що скорочена версія тесту не є офіційним тестом IELTS, однак участь у пробному тестуванні надає можливість безкоштовно оцінити свій рівень англійської та отримати рекомендації щодо подальшої підготовки.

Також в ході виставки відвідувачі матимуть можливість зустрітися з представниками відомих світових мовних шкіл, коледжів і університетів з Великої Британії, Канади, Австралії, Нової Зеландії, США, Ірландії, Мальти, Швеції та Іспанії.

Серед розмаїття програм, що будуть презентовані відвідувачам виставки, особливу увагу буде приділено мовним курсам для дітей і дорослих, канікулярним освітнім програмам для школярів і студентів, можливостям отримання середньої та вищої освіти, а також професійній освіті, магістерським програмам і МВА.

VI виставка "Освіта за кордоном - 2013" відбудеться в Києві, 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5.

Час роботи виставки: 26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00.

Реєстрація відвідувачів виставки відбувається на сайті організаторів.

Навчальні заклади - учасники виставки >>>

Освіта.ua
25.01.2013