Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендії в Glasgow International College
Стипендії в Glasgow International College

Українські школярі та студенти, які будуть зараховані до Glasgow International College (GIC) отримають стипендію у розмірі 2000 фунтів

Стипендії в Glasgow International College

Міжнародний Коледж Глазго (GIC) відкриває шлях українським школярам та студентам до Університету Глазго, що посідає 15-е місце у Великій Британії згідно з рейтингом The Times Good University Guide і перше місце по задоволеності іноземних студентів згідно з останнім опитуванням International Student Barometer.

Всі школярі та студенти з України, які вступатимуть в 2013 році на будь-яку програму Foundation або програму Pre-Masters в Glasgow International College (GIC) отримають стипендію у розмірі 2000 фунтів, яка може бути використана як знижка на навчання.

У майбутньому, після успішного закінчення програми в Glasgow International College і після зарахування на відповідний курс в Університет Глазго, студенти отримають додаткову стипендію у розмірі 2000 фунтів на навчання.

Щоб отримати стипендію необхідно поступити на одну з наступних програм foundation: Certificate in Business, Certificate in Engineering, Certificate in Science, Certificate in Social Sciences або на одну з програм Pre-Masters: Business, Social Sciences and Law, Science and Engineering.

Програма Foundation Certificate в коледжі Глазго розрахована в основному на випускників шкіл (з повною середньою освітою). Сертифікат Foundation дає необхідні академічні навички та знання англійської мови, необхідні для отримання ступеня бакалавра в Університеті Глазго. Після успішного завершення програми випускникові гарантується вступ до університету.

Програма Pre-Masters розрахована на студентів, у яких вже є вища освіта (ступінь бакалавра або магістра отриманий в українському навчальному закладі). При успішному закінченні цієї програми на необхідному рівні, випускник зараховується до магістратури Університету Глазго.

Міжнародний Коледж Глазго є одним з коледжів групи Kaplan International Colleges, яка, починаючи з 2006 року, допомогла більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Більш детальну інформацію про вступ та навчання в Glasgow International College, а також інформацію про інші коледжі групи Kaplan International Colleges ви можете отримати у офіційного представника групи в Україні компанії «А-пріорі» за тел: +38 (044) 221-78-99 , (097) 493-93-05.

Чому варто вчитися в Університеті Глазго?

  • Високе місце в рейтингах: Університет Глазго посів 15 місце у Великій Британії (Times Good University Guide 2013) та 54 місце у світі (Рейтинг університетів світу QS 2012/13)
  • Популярність: в опитуванні International Student Barometer 2011 року Університет Глазго посів перше місце у Британії по задоволеності навчанням іноземними студентами і перше місце в міжнародному відділі Russell Group.
  • Високий відсоток працевлаштування: згідно з рейтингом Sunday Times University Guide 2012 Університет Глазго є одним з кращих у Великій Британії з працевлаштування випускників.
  • Оснащення світового класу: з 2001 року в оснащення університету було вкладено 350 мільйонів фунтів стерлінгів, включаючи бібліотеку, яка налічує більше двох мільйонів книг і журналів, відмінні спортивні споруди (кращі у Великій Британії за опитуванням International Student Barometer 2011) і чотири студентські асоціації, що налічують більше 100 клубів і співтовариств.
  • Дослідження: університет є членом знаменитої Russell Group, а 75% його досліджень були визнані провідними в світі або такими, що мають міжнародне значення за даними Research Assessment Exercise 2008.
  • Університет знаходиться в першій двадцятці Times Good University Guide 2013 за наступними спеціальностями: авіація і промислові технології, біологічні науки, бізнес, цивільне будівництво, економіка, електрика і електроніка, математика, механіка, фізика та астрономія, політика, соціологія і спорт.
  • Багатонаціональна спільнота: понад 23 000 студентів з більш ніж 120 країн.
  • Видатні випускники: економіст Адам Сміт, фізик лорд Кельвін, піонер телебачення Джон Логи Берд і автор Вільям Бойд.

Освіта.ua
24.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!