Стипендії в Glasgow International College

Українські школярі та студенти, які будуть зараховані до Glasgow International College (GIC) отримають стипендію у розмірі 2000 фунтів

Стипендії в Glasgow International College

Міжнародний Коледж Глазго (GIC) відкриває шлях українським школярам та студентам до Університету Глазго, що посідає 15-е місце у Великій Британії згідно з рейтингом The Times Good University Guide і перше місце по задоволеності іноземних студентів згідно з останнім опитуванням International Student Barometer.

Всі школярі та студенти з України, які вступатимуть в 2013 році на будь-яку програму Foundation або програму Pre-Masters в Glasgow International College (GIC) отримають стипендію у розмірі 2000 фунтів, яка може бути використана як знижка на навчання.

У майбутньому, після успішного закінчення програми в Glasgow International College і після зарахування на відповідний курс в Університет Глазго, студенти отримають додаткову стипендію у розмірі 2000 фунтів на навчання.

Щоб отримати стипендію необхідно поступити на одну з наступних програм foundation: Certificate in Business, Certificate in Engineering, Certificate in Science, Certificate in Social Sciences або на одну з програм Pre-Masters: Business, Social Sciences and Law, Science and Engineering.

Програма Foundation Certificate в коледжі Глазго розрахована в основному на випускників шкіл (з повною середньою освітою). Сертифікат Foundation дає необхідні академічні навички та знання англійської мови, необхідні для отримання ступеня бакалавра в Університеті Глазго. Після успішного завершення програми випускникові гарантується вступ до університету.

Програма Pre-Masters розрахована на студентів, у яких вже є вища освіта (ступінь бакалавра або магістра отриманий в українському навчальному закладі). При успішному закінченні цієї програми на необхідному рівні, випускник зараховується до магістратури Університету Глазго.

Міжнародний Коледж Глазго є одним з коледжів групи Kaplan International Colleges, яка, починаючи з 2006 року, допомогла більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Більш детальну інформацію про вступ та навчання в Glasgow International College, а також інформацію про інші коледжі групи Kaplan International Colleges ви можете отримати у офіційного представника групи в Україні компанії «А-пріорі» за тел: +38 (044) 221-78-99 , (097) 493-93-05.

Чому варто вчитися в Університеті Глазго?

  • Високе місце в рейтингах: Університет Глазго посів 15 місце у Великій Британії (Times Good University Guide 2013) та 54 місце у світі (Рейтинг університетів світу QS 2012/13)
  • Популярність: в опитуванні International Student Barometer 2011 року Університет Глазго посів перше місце у Британії по задоволеності навчанням іноземними студентами і перше місце в міжнародному відділі Russell Group.
  • Високий відсоток працевлаштування: згідно з рейтингом Sunday Times University Guide 2012 Університет Глазго є одним з кращих у Великій Британії з працевлаштування випускників.
  • Оснащення світового класу: з 2001 року в оснащення університету було вкладено 350 мільйонів фунтів стерлінгів, включаючи бібліотеку, яка налічує більше двох мільйонів книг і журналів, відмінні спортивні споруди (кращі у Великій Британії за опитуванням International Student Barometer 2011) і чотири студентські асоціації, що налічують більше 100 клубів і співтовариств.
  • Дослідження: університет є членом знаменитої Russell Group, а 75% його досліджень були визнані провідними в світі або такими, що мають міжнародне значення за даними Research Assessment Exercise 2008.
  • Університет знаходиться в першій двадцятці Times Good University Guide 2013 за наступними спеціальностями: авіація і промислові технології, біологічні науки, бізнес, цивільне будівництво, економіка, електрика і електроніка, математика, механіка, фізика та астрономія, політика, соціологія і спорт.
  • Багатонаціональна спільнота: понад 23 000 студентів з більш ніж 120 країн.
  • Видатні випускники: економіст Адам Сміт, фізик лорд Кельвін, піонер телебачення Джон Логи Берд і автор Вільям Бойд.

Освіта.ua
24.01.2013