Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном"
Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном"

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує школярів та студентів, а також їх батьків відвідати найбільшу в Україні виставку, що присвячена зарубіжним освітнім програмам

Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном"

Міжнародна виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном", що відбудеться в Києві 2 і 3 лютого, це широкоформатний захід, який зацікавить школярів, студентів і батьків.

У виставці братимуть участь близько 130 навчальних закладів з 25 країн, які презентують школярам, студентам та їх батькам повний спектр освітніх пропозицій за кордоном.

Серед учасників виставки - імениті школи, підготовчі коледжі, мовні центри та університети:

  • Престижні приватні школи-пансіони Великої Британії та Швейцарії (програми GCSE/IGCSE, A-level, IB, Cambridge Pre-U, Abitur, Maturità, Schweizer Maturität та інші);
  • Канікулярні програми для школярів та студентів з вивченням мов (в т.ч. сімейні програми) в Бельгії, Великій Британії, Німеччині, Ірландії, Канаді, Мальті, США, Франції та Швейцарії;
  • Доуніверситетська підготовка на базі провідних університетів Великої Британії, Канади, Нідерландів та США;
  • Вища освіта - програми бакалавріату та магістратури у Великій Британії, Канаді, Литві, Нідерландах, США, Франції та Естонії;
  • Мовні курси для всіх в Австралії, Аргентині, Бельгії, Великій Британії, Ірландії, Іспанії, Канаді, Китаї, Коста-Ріці, Латвії, Мальті, Мексиці, Новій Зеландії, Панамі, Перу, США, Франції, Швейцарії, ПАР і Японії.

Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном" є гарним приводом дізнатися з перших вуст про популярні освітні програми за кордоном. Усі відвідувачі зможуть особисто поспілкуватися з представниками зарубіжних навчальних закладів у зручний час. Також відвідувачі зможуть отримати персональну консультацію фахівців DEC education з будь-яких питань, що стосуються освіти за кордоном.

Крім того, учасники виставки проведуть для відвідувачів тематичні семінари та відкриті уроки, присвячені практичним аспектам зарубіжної освіти: від відмінностей у навчальному процесі до хитрощів вступу до кращих університетів світу.

Школярі, які відвідають виставку, зможуть дізнатися про стипендії, що надаються на випускних програмах середньої освіти та програмах підготовки до вступу в університети.

Також на виставці DEC education відбудуться тренінги та майстер-класи професійних коучів, експертів і психологів на актуальні для підлітків та батьків теми: від розвитку лідерських якостей та управління часом до вибору професії та запобігання конфліктам.

DEC education запрошує відвідати виставку всією родиною і отримати максимум корисної і цінної інформації про навчання за кордоном.

Дата проведення:

2-3 лютого

Місце проведення:

Київ, готель Hyatt Regency (подивитись карту проїзду >>)

Час проведення:

12:00-17:00

Вхід безкоштовний:

за реєстрацією >>


Міжнародне освітнє агентство DEC education - організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні. Агентство вже понад 13 років надає професійні консультаційні послуги з навчання за кордоном. Починаючи з 2006 року компанія провела понад 20 великих спеціалізованих заходів, участь у яких взяли сотні рейтингових шкіл, мовних центрів і вузів.

Відео виставки, що була організована DEC Education у жовтні 2012 року:

Освіта.ua
15.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!