Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Кількість іноземних студентів у Німеччині сягнула 250 тисяч
Кількість іноземних студентів у Німеччині сягнула 250 тисяч

Німецькі навчальні заклади стають популярнішими серед іноземних студентів. У період з 2000 по 2011 рік кількість студентів, які приїхали з інших країн, зросла на 75 тисяч.

Кількість іноземних студентів у Німеччині сягнула 250 тисяч

Про це повідомило Федеральне міністерство освіти в Берліні. У 2012 році вперше кількість студентів-іноземців у Німеччині перевалила за чверть мільйона. Приводом до цього став підготовлений кабінетом міністрів річний звіт про зовнішню політику в галузі культури, центральним пунктом якого було просування німецької мови за кордоном і науковий обмін.

Представник міністерства закордонних справ Німеччини Андреас Печке зазначив, що в останні роки за кордоном сильно зростає попит на курси німецької мови. Так, наприклад, у Туреччині зараз 90% школярів обирають як другу іноземну німецьку мову, відзначає агентство DAPD.

У Китаї, звідки на цей час в Німеччині навчається 23000 студентів, більше курсів німецької мови відкрилося для учнів середньої школи. А в Індії один з освітніх центрів планує в наступному навчальному році ввести уроки німецької мови в 1000 своїх шкіл. Таким чином тільки в одному цьому регіоні на цілий мільйон стане більше людей, що вивчають німецьку мову.

Офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт охарактеризував зовнішню політику в сфері культури як несучу колону німецької зовнішньої політики, завдання якої створити за кордоном позитивний образ Німеччини. Німецький уряд з року в рік збільшує призначене для цього фінансування. Тільки в минулому році було виділено майже 1,6 млрд євро, тоді як в 2011 році фінансування складало 1,48 млрд.

Euromag
10.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!