Кількість іноземних студентів у Німеччині сягнула 250 тисяч

Німецькі навчальні заклади стають популярнішими серед іноземних студентів. У період з 2000 по 2011 рік кількість студентів, які приїхали з інших країн, зросла на 75 тисяч.

Кількість іноземних студентів у Німеччині сягнула 250 тисяч

Про це повідомило Федеральне міністерство освіти в Берліні. У 2012 році вперше кількість студентів-іноземців у Німеччині перевалила за чверть мільйона. Приводом до цього став підготовлений кабінетом міністрів річний звіт про зовнішню політику в галузі культури, центральним пунктом якого було просування німецької мови за кордоном і науковий обмін.

Представник міністерства закордонних справ Німеччини Андреас Печке зазначив, що в останні роки за кордоном сильно зростає попит на курси німецької мови. Так, наприклад, у Туреччині зараз 90% школярів обирають як другу іноземну німецьку мову, відзначає агентство DAPD.

У Китаї, звідки на цей час в Німеччині навчається 23000 студентів, більше курсів німецької мови відкрилося для учнів середньої школи. А в Індії один з освітніх центрів планує в наступному навчальному році ввести уроки німецької мови в 1000 своїх шкіл. Таким чином тільки в одному цьому регіоні на цілий мільйон стане більше людей, що вивчають німецьку мову.

Офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт охарактеризував зовнішню політику в сфері культури як несучу колону німецької зовнішньої політики, завдання якої створити за кордоном позитивний образ Німеччини. Німецький уряд з року в рік збільшує призначене для цього фінансування. Тільки в минулому році було виділено майже 1,6 млрд євро, тоді як в 2011 році фінансування складало 1,48 млрд.

Euromag
10.01.2013