Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Співбесід з претендентами на студентську візу Британії буде більше
Співбесід з претендентами на студентську візу Британії буде більше

Прикордонні служби Великої Британії з квітня 2013 року будуть проводити більше співбесід з кандидатами на отримання студентської візи

Співбесід з претендентами на студентську візу Британії буде більше

Проведення більшої кількості співбесід з майбутніми студентами британських навчальних закладів необхідно для того, щоб відсіяти тих, кому студентський статус потрібен щоб жити і нелегально працювати в країні, повідомила 12 грудня керівник британського МВС Тереза Мей.

"Пілотна програма показала, що було багато зловживань, що однієї тільки перевірки документів (для тих, хто хоче отримати студентську візу) недостатньо, в той час як співбесіди більш ефективні. Тож з нинішнього моменту ми розширюємо систему особистих співбесід", - сказала глава британського МВС Тереза Мей.

У минулому році Прикордонне агентство Сполученого Королівства почало перевіряти потенційних студентів в "країнах підвищеного ризику". Систему почали тестувати в одній з колишніх британських колоній - в Пакистані, де за рік співбесіди були проведені більш ніж з двома тисячами претендентів на студентську візу.

"Кількість таких співбесід буде збільшено до 100 тисяч", - сказала міністр, виступаючи в лондонському експертному інституті Policy Exchange, що займається проблемами освіти.

Нова схема буде спрямована на виконання плану коаліційного уряду скоротити кількість іммігрантів і зменшити показник "чистої міграції" - різницю між тими, хто приїжджає в країну на тривалий час, і тими, хто виїжджає.

До 2015 року планується довести цей показник до 100 тисяч людей. Остання статистика свідчить, що за фінансовий рік, що закінчився в березні, чиста міграція скоротилася до 183 тисяч осіб у порівнянні з 242 тисячами за попередній період.

РИА Новости
13.12.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!