В англійських школах стає більше іноземних учнів

Компанія "Есперанто Тревел" взяла участь у щорічній міжнародній конференції British Boarding Schools Workshop (BBSW)

В англійських школах стає більше іноземних учнів

Вже 7-й рік поспіль збільшується число іноземних дітей, які здобувають середню освіту в школах-пансіонах Великої Британії.

Такі дані були представлені Радою Незалежних Шкіл Об'єднаного Королівства (ISC) на щорічній міжнародній конференції British Boarding Schools Workshop (BBSW), на якій Україна була представлена компанією "Есперанто Тревел".

"Згідно з даними досліджень, що були проведені ISC, у цьому році кількість іноземних школярів в англійських школах-пансіонах збільшилася на 5,8%. Найчастіше, на навчання до британських шкіл їдуть діти з Німеччини, Іспанії, Гонконгу, Китаю, а також Росії та України. Тільки Росія цього року відправила на навчання до Великої Британії на 38,7% більше дітей, ніж торік", - розповідає директор компанії "Есперанто Тревел" Дар'я Лантух.

На її думку, така динаміка свідчить не тільки про високу якість освіти, але і про те, що отримані випускниками дипломи дозволяють їм вступати до кращих університетів світу.

"Перш ніж відправляти свою дитину до іноземного навчального закладу - необхідно особисто переконатися в тому, що рівень освіти і побутові умови школи відповідають високим стандартам. Така політика нашого освітнього агентства. Саме тому ми в цьому році брали участь у конференції BBSW", - розповідає представник компанії Вікторія Близнюк.

"Вибір шкіл-пансіонів у Великій Британії величезний. Саме тому вкрай важливо грамотно підібрати школу, що відповідає вимогам батьків і може максимально розкрити потенціал дитини. BBSW - конференція, що допомагає агентам з усього світу зрозуміти систему освіти Великої Британії та максимально близько познайомитися зі школами, щоб допомогти батькам зробити правильний вибір", - підкреслює Вікторія.

Під час ознайомлювальної поїздки до Великої Британії Вікторія відвідала кілька шкіл, що розташовані неподалік від Лондона. Перша з них - школа Friends' School, що знаходиться в містечку Саффрон-Волден. Це невелика школа змішаного типу, і для хлопчиків, і для дівчаток, що приймає іноземних студентів віком від 11 років. У школі дружня обстановка, хороші викладачі і досить демократична вартість навчання.

Інша школа - Brentwood School. Особливістю цієї школи є так звана "діамантова структура" навчання. А саме: до 11 років хлопчики і дівчатка навчаються спільно, з 11 до 16 років - роздільне навчання, а після 16 років - знову спільно.

А ось у школі Chigwell School - змішаний тип навчання. Вона по праву може пишатися своєю сильною академічною програмою, завдяки якій її випускники успішно вступають до провідних університетів. Іноземних учнів тут зараховують починаючи з 16 років. Примітним також є «сімейна система» проживання. У кожному з будинків, де проживають школярі, живуть також викладачі школи зі своїми родинами. Школа відрізняється дуже теплою та дружньою атмосферою, де в кожній дитині намагаються розкрити всі таланти і допомогти їй максимально їх реалізувати.

Ще однією школою змішаного типу є Box Hill School. При школі працює International Study Centre. У вересні 2013 року школа планує впровадити програму A-level, що викладатиметься разом із програмою International baccalaureate.

Cobham School - школа для дівчаток, що розташована за містом у прекрасному старовинному будинку. Дівчатка живуть і навчаються у віддаленні від хлопчиків. За статистикою, дівчинки показують дуже високі академічні результати, коли не треба відволікатися від навчання.

Освіта.ua
04.12.2012