Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College і Study Group
Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College і Study Group

Дізнайтеся, як стати студентом Оксфордського, Кембриджського та інших престижних університетів Великої Британії

Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College і Study Group

Освітнє агентство DEC education запрошує українських старшокласників, студентів та їхніх батьків, які планують закінчити отримання середньої освіти у Великій Британії або вступити до престижних британські університетів, відвідати індивідуальні консультації з представником Bellerbys College.

Bellerbys College є провідним підготовчим коледжем, що входять до складу освітнього концерну Study Group і забезпечує своїм випускникам успішний вступ до кращих вищих навчальних закладів країни. Відділення коледжу розташовані в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі.

Консультації проведе завідувач кафедри бізнесу та куратор підготовчих програм Bellerbys College Кріс Говелл, який розповість про випускні кваліфікаційні програми коледжу (GCSE і A-level), програми підготовки до бакалавріату та магістратури (Foundation, Pre-Masters, MQP), а також спеціальний навчальний курс, який готує випускників до вступу в Оксбрідж.

Також в рамках заходу відбудеться консультація представника концерну Study Group Тетяни Ондюк, яка надасть інформацію про навчання в підготовчих центрах компанії на базі 15 британських університетів.

Study Group - один з найбільших освітніх концернів світу, що має 48 відділень у Великій Британії, Ірландії, США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, а з вересня 2012 року - в Нідерландах. До складу Study Group входять Embassy CES, Bellerbys College і міжнародні освітні центри (ISC) при партнерських університетах.

Консультації відбудуться 21 листопада, з 14:00 до 18:30.
Запис за тел.: (044) 390-76-24 або e-mail: a.havronska@dec.ua

Контактна особа - Олександра Гавронська.

Докладно про проведення консультацій читайте на сайті освітнього агентства DEC education.

Освіта.ua
15.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!