Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College і Study Group

Дізнайтеся, як стати студентом Оксфордського, Кембриджського та інших престижних університетів Великої Британії

Індивідуальні консультації з представниками Bellerbys College і Study Group

Освітнє агентство DEC education запрошує українських старшокласників, студентів та їхніх батьків, які планують закінчити отримання середньої освіти у Великій Британії або вступити до престижних британські університетів, відвідати індивідуальні консультації з представником Bellerbys College.

Bellerbys College є провідним підготовчим коледжем, що входять до складу освітнього концерну Study Group і забезпечує своїм випускникам успішний вступ до кращих вищих навчальних закладів країни. Відділення коледжу розташовані в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі.

Консультації проведе завідувач кафедри бізнесу та куратор підготовчих програм Bellerbys College Кріс Говелл, який розповість про випускні кваліфікаційні програми коледжу (GCSE і A-level), програми підготовки до бакалавріату та магістратури (Foundation, Pre-Masters, MQP), а також спеціальний навчальний курс, який готує випускників до вступу в Оксбрідж.

Також в рамках заходу відбудеться консультація представника концерну Study Group Тетяни Ондюк, яка надасть інформацію про навчання в підготовчих центрах компанії на базі 15 британських університетів.

Study Group - один з найбільших освітніх концернів світу, що має 48 відділень у Великій Британії, Ірландії, США, Канаді, Новій Зеландії, Австралії, а з вересня 2012 року - в Нідерландах. До складу Study Group входять Embassy CES, Bellerbys College і міжнародні освітні центри (ISC) при партнерських університетах.

Консультації відбудуться 21 листопада, з 14:00 до 18:30.
Запис за тел.: (044) 390-76-24 або e-mail: a.havronska@dec.ua

Контактна особа - Олександра Гавронська.

Докладно про проведення консультацій читайте на сайті освітнього агентства DEC education.

Освіта.ua
15.11.2012