В столиці відкрито виставку "Освіта за кордоном"

У Києві розпочала роботу Міжнародна освітня виставка, в ході якої відвідувачі зможуть отримати інформацію про національні освітні системи різних країн та обрати свій шлях освіти за кордоном

В столиці відкрито виставку "Освіта за кордоном"

Щорічна виставка "Освіта за кордоном" має на меті привернути увагу українців до пропозицій європейського та американського освітнього ринку, а також розкрити можливості отримання освіти за кордоном зважаючи на особливості освітніх систем різних країн.

Цьогорічний склад учасників дозволяє відвідувачам дізнатися про навчальні програми різних освітніх рівнів та отримати офіційну інформацію про можливості освіти за кордоном від представників програм академічного обміну та освітніх відділів посольств країн-учасників виставки.

Традиційно великими павільйонами представлені навчальні заклади Франції, Литви та Польщі, що популярні в українців не лише завдяки співвідношенню вартості та якості освіти, а й можливістю здобуття освіти англійською мовою.

Представники Посольства Канади та 10 навчальних закладів цієї країни нададуть відвідувачам інформацію про особливості навчання в своїй країні та розкажуть про кар’єрні можливості українців після отримання освіти у канадських навчальних закладах.

Вперше в Україні у виставці візьмуть участь 7 австрійських навчальних закладів.

Також у цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Угорщини,США, Великої Британії, Росії, Німеччини, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Швейцарії, Туреччини та Таїланду.

Із повним переліком учасників виставки можна ознайомитися у розділі Виставка "Освіта за кордоном".

Виставка "Освіта за кордоном" працює протягом трьох днів, з 15 до 17 листопада у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м.Київ, вул. Хрещатик, 2).

Освіта.ua
15.11.2012