Презентація австрійської освіти в Києві

Посольство Австрії запрошує відвідати міжнародну виставку "Освіта за кордоном", під час роботи якої буде презентовано діяльність австрійських навчальних закладів

Презентація австрійської освіти в Києві

Як відомо, систему вищої освіти Австрійської республіки складають університети, вищі школи і коледжі, які мають достатньо широку автономію та пропонують великий спектр освітніх програм.

Першим ступенем вищої освіти в Австрії є бакалаврські програми, тривалість яких складає три роки, програми магістратури тривають 2 роки.

Цього року у столичній виставці "Освіта за кордоном" візьме участь австрійська агенція з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти OeAD, представники якої нададуть повну інформацію про можливості навчання в австрійських вищих навчальних закладах, умови отримання візи і дозволу на перебування та навчання, надання стипендії та грошової допомоги, прожитковий студентський мінімум тощо.

Також можливості отримання вищої освіти у своїх навчальних закладах продемонструють представники:

Торговий відділ Посольства Австрії та організатори виставки запрошують абітурієнтів відвідати павільйон австрійських навчальних закладів та ознайомитися з особливостями вступу та отримання вищої освіти в цій європейській країні.

Виставка триватиме з 15 до 17 листопада в столичному центрі "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Цього року участь у виставці також візьмуть великі делегації представників вищих навчальних закладів з Польщі, Канади, Франції, Литви та інших країн. З переліком усіх учасників виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
14.11.2012