Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Презентація австрійської освіти в Києві
Презентація австрійської освіти в Києві

Посольство Австрії запрошує відвідати міжнародну виставку "Освіта за кордоном", під час роботи якої буде презентовано діяльність австрійських навчальних закладів

Презентація австрійської освіти в Києві

Як відомо, систему вищої освіти Австрійської республіки складають університети, вищі школи і коледжі, які мають достатньо широку автономію та пропонують великий спектр освітніх програм.

Першим ступенем вищої освіти в Австрії є бакалаврські програми, тривалість яких складає три роки, програми магістратури тривають 2 роки.

Цього року у столичній виставці "Освіта за кордоном" візьме участь австрійська агенція з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти OeAD, представники якої нададуть повну інформацію про можливості навчання в австрійських вищих навчальних закладах, умови отримання візи і дозволу на перебування та навчання, надання стипендії та грошової допомоги, прожитковий студентський мінімум тощо.

Також можливості отримання вищої освіти у своїх навчальних закладах продемонструють представники:

Торговий відділ Посольства Австрії та організатори виставки запрошують абітурієнтів відвідати павільйон австрійських навчальних закладів та ознайомитися з особливостями вступу та отримання вищої освіти в цій європейській країні.

Виставка триватиме з 15 до 17 листопада в столичному центрі "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Цього року участь у виставці також візьмуть великі делегації представників вищих навчальних закладів з Польщі, Канади, Франції, Литви та інших країн. З переліком усіх учасників виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
14.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!