Study in Europe розкаже українцям про освітні можливості в Європі

Проект Study in Europe представлятиме освітні ініціативи Європейського Союзу під час проведення міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном"

Study in Europe розкаже українцям про освітні можливості в Європі

15 листопада в столиці відкриється Міжнародна виставка "Освіта за кордоном", освітні ініціативи Європейської Комісії протягом трьох днів презентуватиме проект Study in Europe.

Спеціальний стенд проекту Study in Europe працюватиме впродовж трьох днів роботи виставки та буде презентувати можливості отримання європейської вищої освіти для українських студентів.

Проект є частиною європейської кампанії із залучення студентів з різних країн світу до навчання у вищих навчальних закладах Європейського Союзу.

Study in Europe надає інформацію про освітні можливості у 32 європейських країнах, процес та вимоги до подачі вступних документів, а також рекомендації щодо отримання визи, можливості участі у відомих стипендіальних програмах та програмах академічного обміну, фінансування освіти тощо.

Виставка відбудеться з 15 до 17 листопада у столичному центрі "Український дім". Цього року участь у виставці також візьмуть великі делегації представників вищих навчальних закладів з Польщі, Канади, Франції, Австрії, Литви та інших країн. З переліком усіх учасників виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Детальну інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
12.11.2012