Campus France запрошує на зустріч з французькими навчальними закладами

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном", французький павільйон знайомитиме українських студентів з можливостями навчання в університетах і вищих школах Франції

Campus France запрошує на зустріч з французькими навчальними закладами

Національна агенція з питань вищої освіти Франції Campus France Ukraine та Посольство Франції в Україні запрошують українських студентів відвідати павільйон французьких навчальних закладів, представники яких розкажуть про отримання освіти в цій європейській країні.

Цього року робота французького павільйону буде акцентована на можливостях отримання освіти на програмах магістратури, зокрема й англійською мовою.

"Французький павільйон в основному буде представляти вищі навчальні заклади, що пропонують магістерські програми, навчання на яких доступно не тільки французькою, а й англійською мовою", - зазначає координатор Campus France Ukraine Ольга Дорош.

Вона також повідомила, що метою цьогорічної презентації буде інформування українських студентів про можливості безкоштовного отримання освіти у французьких навчальних закладах. "Існує думка, що для безкоштовного навчання у Франції необхідно навчатися виключно французькою, однак оскільки значна частина магістерських програм пропонуються саме англійською, то і для безкоштовного навчання в магістратурі, французьку знати не обов'язково", - каже Ольга.

Вона нагадала, що навчання у державних французьких університетах є безкоштовним, а їх доля у системі вищої освіти країни складає близько 95 %.

Французький павільйон виставки "Освіта за кордоном" цього року представлятимуть відомі не лише у Франції навчальні заклади:

Також, окрім вже традиційних конференцій, що будуть присвячені вищій освіті у Франції та питанням отримання стипендій, в ході цьогорічної виставки будуть проведені тематичні майстер-класи з розробки навчальних проектів та особливостей проведення співбесіди у французьких навчальних закладах.

У свою чергу представники відомих французьких компаній поділяться з українською молоддю секретами кадрової політики своїх підприємств та розкажуть, що є запорукою успішної кар’єри.

Із графіком роботи французького павільйону під час виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитися на сайті Campus France Ukraine.

Здійснити перший крок до отримання вищої освіти у Франції ви можете відвідавши французький павільйон, що працюватиме в рамках виставки "Освіта за кордоном".

Виставка відбудеться 15-17 листопада у Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
10.11.2012