Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Campus France запрошує на зустріч з французькими навчальними закладами
Campus France запрошує на зустріч з французькими навчальними закладами

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном", французький павільйон знайомитиме українських студентів з можливостями навчання в університетах і вищих школах Франції

Campus France запрошує на зустріч з французькими навчальними закладами

Національна агенція з питань вищої освіти Франції Campus France Ukraine та Посольство Франції в Україні запрошують українських студентів відвідати павільйон французьких навчальних закладів, представники яких розкажуть про отримання освіти в цій європейській країні.

Цього року робота французького павільйону буде акцентована на можливостях отримання освіти на програмах магістратури, зокрема й англійською мовою.

"Французький павільйон в основному буде представляти вищі навчальні заклади, що пропонують магістерські програми, навчання на яких доступно не тільки французькою, а й англійською мовою", - зазначає координатор Campus France Ukraine Ольга Дорош.

Вона також повідомила, що метою цьогорічної презентації буде інформування українських студентів про можливості безкоштовного отримання освіти у французьких навчальних закладах. "Існує думка, що для безкоштовного навчання у Франції необхідно навчатися виключно французькою, однак оскільки значна частина магістерських програм пропонуються саме англійською, то і для безкоштовного навчання в магістратурі, французьку знати не обов'язково", - каже Ольга.

Вона нагадала, що навчання у державних французьких університетах є безкоштовним, а їх доля у системі вищої освіти країни складає близько 95 %.

Французький павільйон виставки "Освіта за кордоном" цього року представлятимуть відомі не лише у Франції навчальні заклади:

Також, окрім вже традиційних конференцій, що будуть присвячені вищій освіті у Франції та питанням отримання стипендій, в ході цьогорічної виставки будуть проведені тематичні майстер-класи з розробки навчальних проектів та особливостей проведення співбесіди у французьких навчальних закладах.

У свою чергу представники відомих французьких компаній поділяться з українською молоддю секретами кадрової політики своїх підприємств та розкажуть, що є запорукою успішної кар’єри.

Із графіком роботи французького павільйону під час виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитися на сайті Campus France Ukraine.

Здійснити перший крок до отримання вищої освіти у Франції ви можете відвідавши французький павільйон, що працюватиме в рамках виставки "Освіта за кордоном".

Виставка відбудеться 15-17 листопада у Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
10.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!