Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Індивідуальні консультації з представником Thompson Rivers University (Канада)
Індивідуальні консультації з представником Thompson Rivers University (Канада)

Компанія Esperanto Travel запрошує старшокласників та їхніх батьків на індивідуальні консультації з представником Thompson Rivers University, одного з найпрестижніших навчальних закладів Канади

Індивідуальні консультації з представником Thompson Rivers University (Канада)

Thompson Rivers University (TRU) - один з провідних державних університетів Канади, що пропонує престижні бакалаврські та магістерські програми, а також програми вивчення англійської мови в Канаді.

Університет знаходиться в місті Камлупс, Британська Колумбія. Історія міжнародних зв'язків TRU налічує більше 30 років. На сьогоднішній день в університеті навчаються студенти з більш ніж 80 країн.

На консультації з представником університету Майком Хеннігером ви зможете оцінити свої шанси на вступ, вибрати програму університету, що вам підходить і дізнатися вимоги щодо вступу на обраний факультет.

Також Майк Хеннігер розповість про терміни подання заяв, про правильне оформлення документів, вартість навчання, умови проживання та багато іншої важливої та корисної інформації.

Індивідуальні консультації проходитимуть за попереднім записом 13 листопада 2012 року (з 13.00 до 15.00) за адресою: м. Київ, вул. Воровського, 45-Б (офіс компанії "Есперанто Тревел").

Подати заявку на індивідуальну консультацію ви можете електронною поштою info@etravel.com.ua або телефоном (044) 499-66-54 (Валерій Скрипник).

Освіта.ua
06.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!