Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Консультації з питань отримання вищої освіти в Британії та Ірландії
Консультації з питань отримання вищої освіти в Британії та Ірландії

5 листопада 2012 року в Києві будуть проводитися індивідуальні консультації з питань отримання вищої освіти у Великій Британії та Ірландії

Консультації з питань отримання вищої освіти в Британії та Ірландії

Представник міжнародної освітньої компанії Study Group, одного зі світових лідерів у сфері міжнародної освіти, проведе в Києві індивідуальні консультації для школярів, студентів та їх батьків з питань отримання вищої освіти у Великій Британії та Ірландії.

Учасники консультацій зможуть поставити свої запитання щодо зарахування на програми підготовки до вступу в найбільш рейтингові університети Великої Британії: Lancaster University, University of Leicester, University of Sussex, and University of Stirling, а також дізнатися докладну інформацію щодо навчання в цих та інших університетах Великої Британії.

Також студенти та їх батьки зможуть отримати інформацію про вступ та навчання в старовинних ірландських вузах: Trinity College Dublin і University College Dublin.

Школярам і студентам молодших курсів буде цікаво дізнатися про можливості закінчення середньої школи в міжнародному коледжі Bellerbys College. Кампуси коледжу знаходяться в Лондоні, Кембриджі, Оксфорді та Брайтоні (Велика Британія).

Індивідуальні консультації буде проводити російськомовний представник Study Group - Тетяна Ондюк в офісі освітньої агенції А-пріорі за адресою: м. Київ, вул. Юрківська, 12/59, офіс А.

Зустрічі проводитимуться за попереднім записом з 15:00 до 18:00 у понеділок, 5 листопада 2012 року.

Запис на консультації за тел.: (044) 221-78-99, (097) 760-82-16, а також електронною поштою: uk@a-priori.kiev.ua.

Study Group - один зі світових лідерів у сфері міжнародної освіти. Компанія пропонує високоякісне навчання, а також академічні програми у Великій Британії, Ірландії, США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Серед освітніх послуг компанії: мовна підготовка, підготовка до вступу та зарахування до університетів, бакалаврські та магістерські програми різних напрямів.

Освіта.ua
30.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!