Консультації з питань отримання вищої освіти в Британії та Ірландії

5 листопада 2012 року в Києві будуть проводитися індивідуальні консультації з питань отримання вищої освіти у Великій Британії та Ірландії

Консультації з питань отримання вищої освіти в Британії та Ірландії

Представник міжнародної освітньої компанії Study Group, одного зі світових лідерів у сфері міжнародної освіти, проведе в Києві індивідуальні консультації для школярів, студентів та їх батьків з питань отримання вищої освіти у Великій Британії та Ірландії.

Учасники консультацій зможуть поставити свої запитання щодо зарахування на програми підготовки до вступу в найбільш рейтингові університети Великої Британії: Lancaster University, University of Leicester, University of Sussex, and University of Stirling, а також дізнатися докладну інформацію щодо навчання в цих та інших університетах Великої Британії.

Також студенти та їх батьки зможуть отримати інформацію про вступ та навчання в старовинних ірландських вузах: Trinity College Dublin і University College Dublin.

Школярам і студентам молодших курсів буде цікаво дізнатися про можливості закінчення середньої школи в міжнародному коледжі Bellerbys College. Кампуси коледжу знаходяться в Лондоні, Кембриджі, Оксфорді та Брайтоні (Велика Британія).

Індивідуальні консультації буде проводити російськомовний представник Study Group - Тетяна Ондюк в офісі освітньої агенції А-пріорі за адресою: м. Київ, вул. Юрківська, 12/59, офіс А.

Зустрічі проводитимуться за попереднім записом з 15:00 до 18:00 у понеділок, 5 листопада 2012 року.

Запис на консультації за тел.: (044) 221-78-99, (097) 760-82-16, а також електронною поштою: uk@a-priori.kiev.ua.

Study Group - один зі світових лідерів у сфері міжнародної освіти. Компанія пропонує високоякісне навчання, а також академічні програми у Великій Британії, Ірландії, США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Серед освітніх послуг компанії: мовна підготовка, підготовка до вступу та зарахування до університетів, бакалаврські та магістерські програми різних напрямів.

Освіта.ua
30.10.2012