15 листопада відкриється міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

У Києві відбудеться щорічна міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", в якій візьмуть участь навчальні заклади та освітні організації багатьох країн світу

15 листопада відкриється міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку "Освіта за кордоном", на якій будуть представлені більш ніж 60 вузів з різних країн світу. Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений освіті за кордоном та під час якого можна поспілкуватися з представниками закордонних ВНЗ.

Окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі матимуть можливість відвідати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх груп, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Оскільки діяльність виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном, відвідувачам буде представлений широкий спектр навчальних програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про здобуття освіти на бакалаврських і магістерських програмах. У свою чергу батьки школярів зможуть отримати інформацію щодо можливостей продовження середньої освіти для своїх дітей у школах за кордоном.

У ході виставки учасники зможуть поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських агенцій. Вперше в Україні у виставці візьмуть участь 7 австрійських навчальних закладів.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Франції, Литви та Польщі, що популярні в українців завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти, а також можливостям здобуття освіти англійською мовою.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 15 до 17 листопада у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Із повним переліком учасників виставки можна ознайомитися у розділі Виставка "Освіта за кордоном".

Освіта.ua
28.10.2012