Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном John Leggott College пропонує знижки на програму A-level
John Leggott College пропонує знижки на програму A-level

Державний британський коледж пропонує українським студентам скористатися можливістю отримання знижки на програму підготовки до вступу A-level

John Leggott College пропонує знижки на програму A-level

Бонусна програма John Leggott College надає її учасникам можливість отримати знижки на навчання за підготовчою програмою A-level, а переможцю конкурсу - можливість безкоштовного навчання на програмі.

Участь в бонусній програмі коледжу можуть прийняти українські школярі та студенти віком від 16 років. Для цього їм необхідно написати мотиваційний лист, в якому максимально повно обґрунтувати пріоритети свого майбутнього навчання в John Leggott College.

Мотиваційні листи від учасників конкурсу приймаються конкурсною комісією до 30 листопада за адресою: uk@a-priori.kiev.ua. Фіналісти програми будуть оголошені в січні 2013 року, після чого вони мають пройти співбесіду з членами приймальної комісії коледжу.

Після проведення співбесід комісія визначить головного переможця, а тим, хто покаже високі результати будуть запропоновані знижки на навчання.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна дізнатися в офіційного представника John Leggott College в Україні освітньої компанії А-пріорі.

Навчальна діяльність державного британського коледжу John Leggott (JLC) акцентована на підготовці студентів до вступу в університети Британії та світу. A-levels є престижною академічною кваліфікацією, що визнається всіма британськими та багатьма зарубіжними вищими навчальними закладами.

Освіта.ua
25.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!