Семінар про можливості отримання середньої освіти в Канаді

Канадська школа Bodwell High School запрошує школярів та їх батьків на семінар присвячений отриманню середньої освіти, тесту IELTS та вступу до вузів після закінчення школи

Семінар про можливості отримання середньої освіти в Канаді

Школа знаходиться в Північному Ванкувері і пропонує отримання середньої освіти для школярів 8-12 класів.

Сьогодні у Bodwell High School навчаються понад 430 студентів з країн Східної та Західної Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Близького Сходу.

Bodwell є єдиною середньою школою Західної Канади, яка проводить підготовку студентів та тестування IELTS. Іспит проводиться чотири рази впродовж року.

Абсолютна більшість учнів школи демонструє високі результати тестування IELTS. Перш за все, такі результати досягаються завдяки спеціальній програмі підготовки та роботі професійних інструкторів зі студентами.

Також школа, сприяє подальшому продовженню навчання своїх студентів. У Bodwell був спеціально створений University Placement Service, завданням якого є професійна орієнтація своїх студентів, що ґрунтується на результатах спеціальних тестувань та академічних досягненнях випускників.

Головним завданням центру є сприяння своїм випускникам у плануванні отримання подальшої освіти, виборі та вступі до університетів і коледжів Канади, США та інших країн.

З цією метою University Placement Service проводить індивідуальні консультації студентів, організовує семінари і зустрічі з представниками університетів, а також ознайомлювальні тури, в рамках співпраці з різними вищими навчальними закладами.

За останні роки, абсолютна більшість з випускників Bodwell були зараховані до багатьох відомих навчальних закладів Канади, Сполучених Штатів та інших країнах.

Bodwell High School запрошує українських школярів і їх батьків відвідати семінар, присвячений освітнім програмам школи та перспективам отримання середньої освіти в Канаді.

Зустріч відбудеться в п'ятницю 12 жовтня в готелі "Радіссон САС" (Ярославів Вал, 22), з 17.00 до 19.00.

Офіційним представником Bodwell High School в Україні є освітня компанія А-пріорі.

Освіта.ua
10.10.2012