Конкурсна стипендіальна програма NABA для українських абітурієнтів

З метою стимулювання високих академічних результатів, міланська академія NABA оголошує про підтримку талановитих студентів, шляхом надання знижок на оплату навчання

Конкурсна стипендіальна програма NABA для українських абітурієнтів

Нова академія витончених мистецтв пропонує своїм абітурієнтам 27 стипендій для часткового покриття плати за навчання в розмірі 25%. Стипендії передбачені для дворічних програм магістратури в галузі мистецтв та річних академічних програм.

Рішення про надання стипендій прийматися викладацьким складом академії на підставі наданих портфоліо і резюме студента.

Зацікавлені українські кандидати можуть отримати інформацію про отримання стипендії під час проведення Дня відкритих дверей академії NABA, що відбудеться 12 жовтня.

День відкритих дверей проведе офіційний представник NABA Damiano Antonazzo. В ході заходу він надасть абітурієнтам інформацію про те, як правильно оформити портфоліо для конкурсних програм, а також відповість на інші питання, пов'язані з навчанням в академії.

Оксана Лозенко проведе тренінг з написання мотиваційного листа, резюме та розповість про особливості отримання студентських віз.

Зустріч відбудеться 12 жовтня в київському офісі офіційного представника La Nuova Accademia di Belle Arti в Україні, освітній компанії А-пріорі.

Час проведення з 14.00 до 18.00 за адресою: Київ, вул. Юрковська 12/59. Вхід вільний, реєстрація за тел.: (044) 221-78-99, (066) 484-63-14, (093) 073-10-14 або eu@a-priori.kiev.ua.


Освіта.ua
03.10.2012