Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном 4 жовтня у Києві відбудеться виставка міжнародної освіти
4 жовтня у Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Метою виставки "Міжнародний ярмарок освіти" є ознайомлення українських школярів і студентів із відомими навчальними закладами світу та освітніми програмами, що розроблені спеціально для іноземних студентів

4 жовтня у Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

"Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися за кордоном. При цьому ми припускаємо, що людей можуть цікавити різні програми - когось будуть цікавити програми вивчення іноземних мов, когось - середня освіта за кордоном, але більшість відвідувачів зазвичай цікавиться вищою освітою", - каже один з організаторів виставки Сергій Кулик.

Він повідомив, що на виставці будуть представлені всі види навчання в університеті, починаючи від підготовчого відділення і закінчуючи ступенем PhD, також мовні програми, причому з можливістю навчання, як у Києві, так і за кордоном, зокрема, програма вивчення англійської на базі Британської Ради.

У виставці братимуть участь навчальні заклади і організації з Німеччини, Великої Британії, Угорщини, США, Франції, Канади та України, в тому числі і міжнародні організації, що акредитовані в Києві - British Council, Campus France і Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Окрім цих організацій у виставці братимуть участь дві агенції, що працюють у Києві: Students International - це московська компанія, яка має філію в Києві і відома тим, що приймає іспити англійської мови за програмою IELTS. Друга компанія - це Domar Travel Education, яка вже давно працює на ринку освітніх послуг і презентує програми, що розроблені українськими і зарубіжними фахівцями спеціально для українських студентів.

Організатори виставки зазначають, що під час спілкування з представниками навчальних закладів і академічними консультантами відвідувачі зможуть отримати інформацію про можливості отримання освіти за кордоном для українців.

Освітня виставка відбудеться у четвер 4 жовтня в столичному готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5). Перелік учасників виставки "Міжнародний ярмарок освіти".

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
03.10.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!