Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Дізнайтеся про особливості підготовки до іспиту IELTS
Дізнайтеся про особливості підготовки до іспиту IELTS

У Києві та Донецьку відбудуться майстер-класи одного з найвідоміших у світі фахівців IELTS, в ході якого кандидати дізнаються про особливості підготовки до іспиту

Дізнайтеся про особливості підготовки до іспиту IELTS

Міжнародний екзаменаційний Центр IELTS Students International запрошує відвідати унікальний майстер-клас одного з найвідоміших у світі фахівців IELTS Ендрю Томаса (Mr. Andrew Thomas).

Тільки 8 жовтня 2012 року в Києві та 10 жовтня 2012 року в Донецьку у відвідувачів майстер-класу буде унікальна можливість дізнатися всі подробиці, нововведення та особливості підготовки до іспиту IELTS з перших рук.

Використовуючи свій більш ніж двадцятирічний досвід роботи екзаменатором, Ендрю Томас на зустрічі приділить особливу увагу методиці підготовки і успішної складання  іспиту, сучасним вимогам екзаменаторів до знань кандидатів і основним помилкам, яких допускаються кандидати з України.

Крім того екзаменатор IELTS приділить увагу ключовим аспектам іспиту, що рідко зустрічаються в підручниках і про які зазвичай не знають учасники тесту.

В учасників семінару також буде можливість поставити свої запитання Ендрю Томасу і директору Students International IELTS Test Centre в Росії та Україні Андрію Міхеєву.

Вартість майстер-класу в Києві:

  • При реєстрації 8 вересня - 3 жовтня 200 грн;
  • При реєстрації 4 жовтня - 7 жовтня 300 грн;
  • При реєстрації в день заходу - 300 грн.

Вартість майстер-класу в Донецьку 50 грн.

Час та місце проведення:

  • 8 жовтня 2012 року, Київ, вул. Лаврська, 16А, ст. м. «Арсенальна», початок о 19:00.
  • 10 жовтня 2012 року. Донецьк, бул. Пушкіна 4, Готель Park Inn, початок о 16-00.

Реєстрація: http://ielts-kiev.com.ua/#master-class

Andrew Thomas (Macquarie University, Сідней, Австралія) - один з найвідоміших у світі фахівців IELTS. За його плечима 37 років роботи викладачем англійської мови, 25 років стажу на посаді екзаменатора IELTS та тренера IELTS.

Андрій Міхєєв - директор Students International IELTS Test Centre в Росії та Україні. Його досвід це більше 1000 проведених іспитів IELTS в більш ніж 30 містах Росії, України і Казахстану, більш ніж 15 тисяч кандидатів, що склали іспит кандидатів, більше 20 підготовлених екзаменаторів IELTS в структурі чотирьох SI-IELTS Test Centers.

Освіта.ua
24.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!