V Міжнародна виставка "Вища освіта за кордоном" від DEC education

Освітнє агентство DEC education проведе спеціалізовану виставку "Вища освіта за кордоном"

V Міжнародна виставка "Вища освіта за кордоном" від DEC education

13 і 14 жовтня в столичному готелі Hyatt Regency (вул. Алли Тарасової, 5) відбудеться одна з наймасштабних в Україні міжнародних виставок, що присвячена отриманню вищої освіти за кордоном.

Більше 100 учасників з 15 країн світу, які презентують понад 1000 навчальних програм забезпечить найширший спектр пропозицій і високий коефіцієнт інформативності. Організатор заходу - одне з провідних освітніх агенцій Східної Європи DEC education.

За традицією, найбільш повно на виставці буде представлена Велика Британія (близько 50 університетів і підготовчих центрів). Вперше виставку відвідають навчальні заклади зі Швеції та Австрії. Також участь у заході візьмуть більше 15 університетів з Канади та Італії, а навчальні заклади США будуть представляти найбільші світові підготовчі центри - INTO, ISES, Kaplan і StudyGroup.

Виставка відбудеться вже в п'ятий раз поспіль і приверне увагу відвідувачів - українських студентів, старшокласників та їхніх батьків. Досягненню максимальної інформативної користі сприятиме унікальний формат проведення: індивідуальні консультації, тематичні семінари та презентації, а також тестування відвідувачів на знання англійської.

Однією з цьогорічних новинок стане проведення майстер-класів та тренінгів провідних HR-фахівців, присвячених темі вибору професії, кар'єрної спеціалізації та працевлаштування. Крім того, ряд учасників виставки буде окремо презентувати стипендії та реєструвати кандидатів серед відвідувачів.

Реєстрація на стенді університету надасть можливість першим дізнатися необхідні відомості, заявити про себе і отримати преференцію при майбутньому оцінюванні.

Поряд з основними курсами бакалавріату, магістратури (в т.ч. МВА) і докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми (Foundation, Pathway та ін.), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, FCE, CAT, DELF, DALF) тощо.

Захід відбуватиметься протягом двох днів, з 13 до 14 жовтня 2012 року. Вхід для відвідувачів вільний, за попередньою реєстрацією на сайті www.dec-edu.com.

За словами директора освітнього агентства DEC education Наталії Тарченко, виставка «Вища освіта за кордоном» пройде вже вп'яте і стане в цьому році наймасштабнішою в Україні.

"Характерною її особливістю є участь не просто рейтингових навчальних закладів, але й таких, у яких здобували освіту світові знаменитості, вчені та перші особи держав - University College London, University of St. Andrews, Istituto Marangoni, Università Cattolica del Sacro Cuore та інші", - зазначає Наталія Тарченко.

"Багатовіковий престиж і академічні регалії, широта вибору і стипендії для молодих талантів - все це буде доступно відвідувачам виставки, щоб допомогти їм визначитися з одним з найважливіших кроків у житті - вибором університету і напрямку навчання", - вважає Наталія.

"Головною метою виставки, поряд з інформуванням абітурієнтів про можливості вступу до іноземних вузів, є сприяння підготовці нової когорти кваліфікованих фахівців, які у свою чергу, сприятимуть розвитку та процвітанню держави", - підкреслює директор DEC education.

Освітнє агентство DEC education: організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні. Компанія працює на ринку з 1999 року та надає повний комплекс послуг з організації навчання за кордоном - від підбору програми до супроводу клієнта протягом навчання. Серед постійних партнерів компанії понад 600 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів з усього світу. DEC education - єдине в Україні освітнє агентство, відзначене премією "Провідне освітнє агентство Східної Європи" (Star Agency Eastern Europe) за версією британського журналу Study Travel Magazine (2008). З 2009 до 2012 років компанія впевнено входить до списку п'яти номінантів на це почесне звання (Star Agency Eastern Europe Shortlisted).

Освіта.ua
21.09.2012