Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Прийом заявок на стипендіальну програму в Університеті Кембриджу
Прийом заявок на стипендіальну програму в Університеті Кембриджу

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу проводить конкурсний відбір кандидатів на п'ять повних магістерських стипендій

Прийом заявок на стипендіальну програму в Університеті Кембриджу

Українська стипендіальна програма фінансує навчання українських студентів на однорічному курсі магістратури в Університеті Кембриджу (University of Cambridge). Стипендія покриває оплату навчання та проживання в університеті, а також можливі інші витрати, залежно від фінансових потреб студента. Додаткова допомога може включати оплату візового збору і перельоту до Великої Британії.

Студентам доступний широкий вибір з близько п'ятдесяти напрямів навчання. Отримати стипендії можуть громадяни України, що вступають на навчання в Університет Кембриджу. Претенденти повинні мати, або отримати найближчим часом, достатню академічну освіту, що дає можливість вступити до магістратури, а також на високому рівні володіти англійською мовою.

Відбір претендентів на стипендії проводить спеціальний комітет Університету Кембриджу. Перевага надаватиметься студентам, що продемонстрували видатні академічні успіхи і високий рівень знання англійської мови, а також володіють особистісними якостями, що виділяють їх в якості потенційних лідерів, здатних приносити користь суспільству.

Прийом вступних заявок триватиме до 4 грудня 2012 року. П'ятеро відібраних переможців програми отримають відповідні повідомлення від Університету Кембриджу в травні-липні 2013 року. Далі їм потрібно буде в документальному порядку підтвердити свою відповідність вступним вимогам університету, включаючи володіння англійською мовою.

У минулому році на участь у стипендіальній програмі було подано 88 заявок від українських студентів. П'ятеро кращих претендентів на отримання стипендії були відібрані спеціальним комітетом Університету Кембриджу та у вересні цього року почали проходити навчання в магістратурі університету за напрямками: сучасна європейська історія, багатопрофільні гендерні дослідження, економічні дослідження, дослідження в галузі розвитку.

Університет Кембриджу був заснований в 1209 році і став лише четвертим університетом у світі. Випускниками цього університету були такі відомі вчені як Ісаак Ньютон та Чарльз Дарвін. Всього з університетом пов'язані 87 лауреатів Нобелівської премії. Вже три роки поспіль (2010-2012) Університет Кембриджу визнається кращим університетом світу, згідно з дослідженнями QS World University Rankings.

Інформація про Українську стипендіальну програму Університету Кембриджу доступна на сторінці Cambridge Trusts, а також на цій сторінці.

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу заснована в 2010 році за ініціативи та фінансової підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Мета програми надати можливість безкоштовного навчання в університеті найбільш талановитій українській молоді, яка не має можливості отримати таку освіту за власний рахунок.

Освіта.ua
17.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!