Стипендії від австралійського університету UTS і знижки від UTS: Insearch!

Спеціально до нового навчального року University of Technology, Sydney і UTS: Insearch разом з компанією Students International оголошують про знижки на навчання

Стипендії від австралійського університету UTS і знижки від UTS: Insearch!

Клієнти компанії Students International будуть звільнені від реєстраційного збору в UTS: Insearch. Більш того - Students International на третину знижує вартість своїх послуг для всіх бажаючих стати студентами UTS: Insearch.

Ще одним бонусом стане стипендія розміром до 2000 $ AUD для найуспішніших студентів, яку готовий надати University of Technology Sydney. Рішення буде прийнято університетом, виходячи з академічної успішності студента.

Відповідно до результатів рейтингу QS Star (2011), UTS, що отримав найвищу нагороду, підтвердив своє звання одного з провідних університетів Австралії. Міжнародне визнання, орієнтування на реальну практику і колосальні можливості працевлаштування студентів - ось критерії, за якими UTS вважається вузом світового рівня.

UTS: INSEARCH - ваш шлях до UTS

Більшість студентів, які приїжджають на навчання до Австралії, використовують програми UTS: INSEARCH, як шляху до UTS. Навряд чи хтось зможе запропонувати більш збалансовану за профілем програму.

Окрім того, що іноземний студент отримує місце у відділенні UTS, відповідно до обраного напряму підготовки, є можливість прискорено перейти на другий курс бакалаврату UTS. За підсумками 2011 року 95% студентів програм перейшли в UTS.

Багаторічний досвід, сучасне обладнання і грамотний підхід до процесу навчання - запорука успіху UTS! Ідеальне географічне положення університету дозволяє не тільки навчатися, але і проводити дозвілля весело і з користю - безліч пляжів, рекреаційних зон, спортзалів і магазинів не дадуть скучити навіть самим вимогливим. Більш того - Сідней вважається одним з найкрасивіших міст у світі.

UTS і UTS: INSEARCH - курс для Вас

UTS: INSEARCH, окрім стандартного курсу підготовки, пропонує також і програми вивчення англійської мови.

UTS, в свою чергу, пропонує більш ніж 100 програм бакалаврату і 150 програм аспірантури в наступних галузях:

 • бізнес;
 • комунікація;
 • дизайн та архітектура;
 • інженерна справа;
 • інформаційні технології;
 • сестринська справа і охорона здоров'я;
 • природничі науки;
 • освіта;
 • міжнародні відносини;
 • фармація;
 • право.

5 причин для вибору UTS: INSEARCH

Згідно зі статистикою задоволеності студентів у 2011 році, 83% студентів позитивно оцінюють діяльність UTS: INSEARCH.

89% - високо оцінюють професіоналізм викладацького складу, 93% - рівень уважності та чуйності викладацького складу в нестандартних ситуаціях.

Середня зайнятість студентів становить 77%, а середня річна заробітна плата випускників складає понад 53 000 AUD.

Більш детальну інформацію про університет можна дізнатися в компанії Students International за телефоном: (044) 238 25 25 або електронною поштою: info@studinter.ua.

Освіта.ua
04.09.2012