Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендії від австралійського університету UTS і знижки від UTS: Insearch!
Стипендії від австралійського університету UTS і знижки від UTS: Insearch!

Спеціально до нового навчального року University of Technology, Sydney і UTS: Insearch разом з компанією Students International оголошують про знижки на навчання

Стипендії від австралійського університету UTS і знижки від UTS: Insearch!

Клієнти компанії Students International будуть звільнені від реєстраційного збору в UTS: Insearch. Більш того - Students International на третину знижує вартість своїх послуг для всіх бажаючих стати студентами UTS: Insearch.

Ще одним бонусом стане стипендія розміром до 2000 $ AUD для найуспішніших студентів, яку готовий надати University of Technology Sydney. Рішення буде прийнято університетом, виходячи з академічної успішності студента.

Відповідно до результатів рейтингу QS Star (2011), UTS, що отримав найвищу нагороду, підтвердив своє звання одного з провідних університетів Австралії. Міжнародне визнання, орієнтування на реальну практику і колосальні можливості працевлаштування студентів - ось критерії, за якими UTS вважається вузом світового рівня.

UTS: INSEARCH - ваш шлях до UTS

Більшість студентів, які приїжджають на навчання до Австралії, використовують програми UTS: INSEARCH, як шляху до UTS. Навряд чи хтось зможе запропонувати більш збалансовану за профілем програму.

Окрім того, що іноземний студент отримує місце у відділенні UTS, відповідно до обраного напряму підготовки, є можливість прискорено перейти на другий курс бакалаврату UTS. За підсумками 2011 року 95% студентів програм перейшли в UTS.

Багаторічний досвід, сучасне обладнання і грамотний підхід до процесу навчання - запорука успіху UTS! Ідеальне географічне положення університету дозволяє не тільки навчатися, але і проводити дозвілля весело і з користю - безліч пляжів, рекреаційних зон, спортзалів і магазинів не дадуть скучити навіть самим вимогливим. Більш того - Сідней вважається одним з найкрасивіших міст у світі.

UTS і UTS: INSEARCH - курс для Вас

UTS: INSEARCH, окрім стандартного курсу підготовки, пропонує також і програми вивчення англійської мови.

UTS, в свою чергу, пропонує більш ніж 100 програм бакалаврату і 150 програм аспірантури в наступних галузях:

 • бізнес;
 • комунікація;
 • дизайн та архітектура;
 • інженерна справа;
 • інформаційні технології;
 • сестринська справа і охорона здоров'я;
 • природничі науки;
 • освіта;
 • міжнародні відносини;
 • фармація;
 • право.

5 причин для вибору UTS: INSEARCH

Згідно зі статистикою задоволеності студентів у 2011 році, 83% студентів позитивно оцінюють діяльність UTS: INSEARCH.

89% - високо оцінюють професіоналізм викладацького складу, 93% - рівень уважності та чуйності викладацького складу в нестандартних ситуаціях.

Середня зайнятість студентів становить 77%, а середня річна заробітна плата випускників складає понад 53 000 AUD.

Більш детальну інформацію про університет можна дізнатися в компанії Students International за телефоном: (044) 238 25 25 або електронною поштою: info@studinter.ua.

Освіта.ua
04.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!