Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Українська школярка ознайомилася з навчанням в John Leggott College
Українська школярка ознайомилася з навчанням в John Leggott College

Погляд української школярки на систему навчання в британському John Leggott College, який вона відвідала в рамках ознайомчого курсу

Українська школярка ознайомилася з навчанням в John Leggott College

Перед тим, як Лера Якубова з Житомира поїхала за кордон, щоб отримати досвід навчання в британській школі вона написала в есе: "Я ніколи не зустрічала ідеального вчителя за все своє життя, але у мене є яскраве уявлення про цю людину". Чи стали реальністю її уявлення протягом двох тижнів, проведених у коледжі John Leggott College (JLC)?

Державний навчальний заклад JLC є коледжем типу Sixth Form College, який протягом 40 років успішно допомагає тисячам студентів підготуватися та вступити до провідних університетів. Коледж знаходиться на північному сході Англії в місті Сканторп. В основному в ньому здобувають освіту студенти з Британії та незначна кількість студентів з інших країн, які навчаються на престижній кваліфікації A-levels, що надає чудові перспективи для подальшого вступу до британських університетів.

Незважаючи на те, що коледж не є єдиним навчальним закладом у Великій Британії, які пропонують освіту для іноземних студентів віком від 16 років, він відомий викладачами-експертами і методами навчання, які вони використовують, щоб зацікавити учнів.

Усі 145 вчителів коледжу є висококваліфікованими випускниками університетів, багато з них відзначені різними нагородами за професійну діяльність.

На кожного викладача коледжу припадає 15 студентів, таке співвідношення створює комфортні умови навчання, під час якого студенти можуть взяти участь у лекціях, дискусіях, науково-дослідних роботах, практичних заняттях, екскурсіях, а також отримати індивідуальну академічну підтримку.

Під час свого двотижневого візиту до колледжу, Лера відвідувала заняття з математики, хімії, біології, англійської літератури і інформаційних технологій. Ось як вона описує один з уроків у своєму блозі: "На біології ми вивчали екосистеми. Ми повинні були практично виміряти популяцію равликів у ставку коледжу. Це було досить незвично, я раніше ніколи не була за межами аудиторії на уроках біології".

На додаток до занять A-level JLC пропонує студентам більш ніж 40 позакласних заходів і короткострокових курсів, а також додаткові можливості для талановитих студентів. Є також програми підготовки до університету, в тому числі, до Оксфорду і Кембриджу.

Цього року студентам JLC були запропоновані місця в британських університетах за різними програми. Два іноземних студенти JLC отримали пропозиції з Кембриджа, один з Оксфорда, інші студенти добилися пропозицій від 10 кращих університетів Великої Британії, включаючи Лондонську школу економіки, Імперський коледж, Bath, Durham, Університетський коледж Лондона і Варвік.

Лера поки не визначилися зі своїми планами на майбутнє, вона має намір обрати одну з університетських програм з медицини або комп'ютерних наук.

"Усі викладачі дійсно доброзичливі. Шкода, у нас немає таких учителів в Україні, і я сподіваюся, що буду мати можливість навчатися в JLC після того як закінчу школу", - зазначає українська школярка, яка в рамках ознайомчого курсу відвідала John Leggott College у червні 2012 року.

Додаткову інформацію про John Leggott College та курси для іноземних студентів можна знайти на сайті коледжу.

Офіційний представник JLC в Україні: Агентство A-priori Education Abroad.

Освіта.ua
25.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!