Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Конкурс есе від Лондонської школи бізнесу і фінансів
Конкурс есе від Лондонської школи бізнесу і фінансів

Компанія Домар Тревел Ед’юкейшен, спільно з London School of Business and Finance проводить конкурс кращого есе за темою: "What are your expectations of the Eurozone future?"

Конкурс есе від Лондонської школи бізнесу і фінансів

У конкурсі можуть взяти участь студенти, які зацікавлені у вступі на магістерську програму на базі навчального закладу London School of Business and Finance (Велика Британія). Початок навчання: жовтень 2012 року.

Пропоновані спеціальності: Global MBA, МВА, магістр міжнародного бізнесу, магістр фінансів та інвестицій, магістр фінансів, магістр стратегічного маркетингу, магістр міжнародного бізнес-права, магістр міжнародного бізнес-права + МВА.

Переможець конкурсу есе отримає 40% знижку на оплату всіх магістерських програм London School of Business and Finance, учасник, який отримає 2-е місце - 30%, 3-е місце - 25%.

Тема есе: What are your expectations of the Eurozone future? Крайній термін подачі есе 25 липня 2012 року. Есе приймаються електронною поштою: Olesia@dteducation.com з позначенням теми: "LSBF Essay".

Також, у рамках спеціальної пропозиції бізнес-школи LSBF, усі студенти дистанційної (on-line) форми навчання на програмах MBA та магістратури отримають у подарунок iPad2.

Вартість MBA-програм та магістерських програм on-line від £ 8500. Студенти з України також мають можливість скористатися стипендіальними програмами, а також можливістю отримання грантів на навчання.

Більш детальну інформацію про конкурс есе, а також про дистанційне навчання в LSBF ви можете отримати в Агентстві академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед’юкейшен за тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52.

London School of Business and Finance (LSBF) - британська бізнес-школа, що надає можливості отримання одночасно ступеня магістра бізнес-адміністрування (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері (Велика Британія) та Торонто (Канада).

Бізнес-школа працює за підтримки члена королівської сім'ї Великої Британії - принца Майкла Кентського, завдяки якому був створений фонд, кошти якого виділяються на стипендії і гранти, що частково покривають вартість навчання в LSBF.

Освіта.ua
13.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!