Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Чеський центр у Києві проводить набір бажаючих підтвердити свої знання з чеської мови, результати іспиту допоможуть українцям при вступі до вищих навчальних закладів Чехії

Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Результати сертифікованого іспиту з чеської мови визнаються багатьма роботодавцями та більшістю вищих навчальних закладів Чеської Республіки. Задовільні результати іспиту допоможуть українцям при вступі до вищого навчального закладу в Чехії та у подальшому кар’єрному зростанні. Також за результатами іспиту можна оцінити свої успіхи у вивченні чеської мови.

Іспит проводиться викладачами Інституту мовної й професійної підготовки Карлового університету. Складові частини іспиту: читання з переказом і відповідями на запитання, аудіювання, лексико-граматичний тест (лише для рівня В2), твір та усна частина.

Результати іспиту визначаються оцінками "Склав" та "Не склав". Для оцінки "склав" необхідно набрати як мінімум 60% балів (це стосується і окремих частин екзамену). Сертифікат не має часових обмежень у дії та видається двома мовами: англійською та чеською.

Сертифікат видається за рівнями володіння чеською мовою: А1, А2, В1, В2, С1. Вартість екзамену А1 – 150 євро, А2 – 160 євро, В1 – 190 євро, В2 – 200 євро, С1 - 230 євро.

У Чеському центрі в Києві пропонуються також курси чеської мови, для слухачів яких діє система знижок на складання іспитів.

Наступний іспит з чеської мови в Києві відбудеться 23–25 листопада 2012 року. Оплатити іспит можна до 1 листопада 2012 року готівкою або грошовим переказом.

Для запису на сертифікований іспит ви можете заповнити он-лайн заявку на веб-сторінці Чеського центру: http://kyiv.czechcentres.cz/program/event-details/cce-listopada-2012/

Довідки за телефоном: +38 (095) 687 31 58, scherbakova@czech.cz (Олександра Щербакова).

Освіта.ua
11.07.2012