Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Сертифікований іспит з чеської мови у Києві
Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Чеський центр у Києві проводить набір бажаючих підтвердити свої знання з чеської мови, результати іспиту допоможуть українцям при вступі до вищих навчальних закладів Чехії

Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Результати сертифікованого іспиту з чеської мови визнаються багатьма роботодавцями та більшістю вищих навчальних закладів Чеської Республіки. Задовільні результати іспиту допоможуть українцям при вступі до вищого навчального закладу в Чехії та у подальшому кар’єрному зростанні. Також за результатами іспиту можна оцінити свої успіхи у вивченні чеської мови.

Іспит проводиться викладачами Інституту мовної й професійної підготовки Карлового університету. Складові частини іспиту: читання з переказом і відповідями на запитання, аудіювання, лексико-граматичний тест (лише для рівня В2), твір та усна частина.

Результати іспиту визначаються оцінками "Склав" та "Не склав". Для оцінки "склав" необхідно набрати як мінімум 60% балів (це стосується і окремих частин екзамену). Сертифікат не має часових обмежень у дії та видається двома мовами: англійською та чеською.

Сертифікат видається за рівнями володіння чеською мовою: А1, А2, В1, В2, С1. Вартість екзамену А1 – 150 євро, А2 – 160 євро, В1 – 190 євро, В2 – 200 євро, С1 - 230 євро.

У Чеському центрі в Києві пропонуються також курси чеської мови, для слухачів яких діє система знижок на складання іспитів.

Наступний іспит з чеської мови в Києві відбудеться 23–25 листопада 2012 року. Оплатити іспит можна до 1 листопада 2012 року готівкою або грошовим переказом.

Для запису на сертифікований іспит ви можете заповнити он-лайн заявку на веб-сторінці Чеського центру: http://kyiv.czechcentres.cz/program/event-details/cce-listopada-2012/

Довідки за телефоном: +38 (095) 687 31 58, scherbakova@czech.cz (Олександра Щербакова).

Освіта.ua
11.07.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!