Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Визначено переможців програми "Всесвітні студії"
Визначено переможців програми "Всесвітні студії"

Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 19 переможців третього конкурсу програми «Всесвітні студії»

Визначено переможців програми "Всесвітні студії"

21 червня Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 19 переможців третього конкурсу освітньої програми «Всесвітні студії», які отримають гранти на навчання в магістратурах провідних світових університетів, що увійшли до списку 200 кращих за рейтингами QS та the Times Higher Education.

Загальна сума коштів, яку Фонд виділив на гранти проекту «Всесвітні студії» в сезоні 2012 - 2013 років, складає  близько 4,4 млн грн.

З нагоди завершення третього конкурсу програми «Всесвітні студії» Фонд провів урочисту церемонію, в ході якої засновник програми Віктор Пінчук підписав з переможцями Декларацію про спільні наміри та взаємні зобов’язання щодо сприяння становленню нового покоління професійних еліт України.

Також на заході були присутні посли країн, до яких поїдуть навчатись фіналісти третього конкурсу, представники громадських організацій і бізнесу, а також переможці програми 2010-2011 років.

Переможці третього конкурсу програми розпочнуть своє навчання вже восени 2012 року в університетах Великобританії (9 студентів), Німеччини (1), Норвегії (1 студент), Нідерландів (2 студенти), США (4 студенти), Швеції (2 студенти) в таких галузях як: екологія та охорона довкілля (3 студенти), енергетика (2 студенти), право (11 студентів) та державне управління  (3 студенти).

В ході відкритого загальнонаціонального конкурсу було отримано понад 100 заявок від кандидатів з усіх регіонів України. Після попереднього відбору близько 50 претендентів були запрошені на співбесіду, в рамках якої вони представили своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. За результатами співбесіди незалежне журі визначило 19 фіналістів проекту.

Гранти в першу чергу покриватимуть видатки на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту, що надає Фонд, встановлюється окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента та покриває до 60% всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів за весь навчальний період, який не перевищує 2 роки.

Фонд Віктора Пінчука очікує, що по завершенні навчання за кордоном всі отримувачі гранту повернуться до України та відпрацюють за фахом щонайменше 5 років.

Всесвітні студії – освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу, в першу чергу, в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. На 2012 рік такими галузями є: аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, довкілля та екологія, сільське господарство, право та державне управління.

За три роки існування програми «Всесвітні студії» її стипендіатами стали 55 осіб. На даний момент 14 учасників вже повернулися в Україну після завершення навчання і почали роботу в профільних компаніях. Ще 22 стипендіати наразі закінчують навчання у провідних університетах по всьому світу: США, Великобританії, Швеції, Данії, Нідерландів, Франції та Німеччини.

Загальна сума коштів, що була виділена Фондом на гранти за три роки існування програми, склала 11 857 000 грн.

Офіційний сайт програми: worldwidestudies.org

Освіта.ua
22.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!