Індустрія моди: як передбачити красу і заробляти на смаку? Лекція Domus Academy (Італія)

27 квітня у Києві відбудеться лекція директора відділення фешн-менеджменту і стилю провідної італійської академії дизайну, моди та архітектури Domus Academy (Мілан)

Індустрія моди: як передбачити красу і заробляти на смаку? Лекція Domus Academy (Італія)

Знати про зміни ще до того, як вони відбудуться. Бути готовим до будь-яких змін і вміти використовувати їх у своїх інтересах. Відчувати, "звідки дме вітер" і робити так, щоб він дув, "куди треба". Все це передбачає професія кулхантера - сучасного мисливця за трендами, який озброєний потужними аналітичними інструментами і знає, від чого завтра буде сходити з розуму весь світ.

Як стати успішним кулхантером, де працюють ці професіонали і чому індустрії моди без них сьогодні не обійтися? Відповіді на ці та інші питання запрошуємо дізнатися на лекції Аннаджемми Ласкарі (Annagemma Lascari) - директора відділення фешн-менеджменту і стилю провідної італійської академії дизайну, моди та архітектури Domus Academy (Мілан). Особливу увагу пані Ласкарі приділить таким професійним аспектам:

 • Кулхантинг: уроки історії і загальний огляд;
 • Кулхантинг у сфері моди: для кого, навіщо і як?
 • Модні тренди: з вулиці на подіум і навпаки.

Лекція відбудеться 27 квітня в готелі Прем'єр Палас (бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29) з 15:00 до 17:00. Робоча мова - італійська (із синхронним перекладом). Також в рамках заходу c 17:00 до 18:00 регіональний директор з набору студентів у Центральній та Східній Європі Даміано Антонаццо (Damiano Antonazzo) проведе для учасників презентацію Domus Academy - італійська академія дизайну, моди та архітектури. Презентація проходитиме російською мовою.

Пам'ятайте: поки ви гадаєте, що буде модним завтра, хтось заробляє на цьому вже сьогодні!

Зареєструватися >>

Аннаджемма Ласкарі - директор магістерської програми фешн-менеджменту в Domus Academy. Дизайнер зі значним досвідом реалізації творчих та інноваційних проектів у різних областях: жіночий одяг (ділова, повсякденна, вечірні та весільні сукні), в'язані вироби, елітні аксесуари, меблі для дому. Чудово розбирається в тканинах і особливостях пошиття одягу для повсякденного життя або на замовлення. Випускниця Domus Academy за спеціальністю "фешн-дизайн".

Даміано Антонаццо - регіональний директор Domus Academy з набору студентів у Центральній та Східній Європі. Випускник Università Cattolica del Sacro Cuore.

З більш детальною інформацією про проведення лекції ви можете також ознайомитися на сайті організаторів лекції освітнього агентства DEC education.

АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ, МОДИ ТА АРХІТЕКТУРИ DOMUS ACADEMY

 • Входить у Топ-30 шкіл дизайну в світі;
 • Перший у світі навчальний заклад післядипломної освіти в сфері дизайну;
 • Розташований у столиці світової моди і культури - Мілані;
 • Лауреат престижної європейської премії Compasso d'Oro та інших авторитетних нагород;
 • Близько 300 студентів, 85% з яких - іноземці;
 • Різноманітні літні програми, 9 річних магістерських програм, затверджених Університетом Уельсу, а також брендова програма "Проектування послуг";
 • Сучасні умови навчання;
 • Заняття англійською мовою або з синхронним / послідовним перекладом на цю мову.

Освіта.ua
17.04.2012