Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Індустрія моди: як передбачити красу і заробляти на смаку? Лекція Domus Academy (Італія)
Індустрія моди: як передбачити красу і заробляти на смаку? Лекція Domus Academy (Італія)

27 квітня у Києві відбудеться лекція директора відділення фешн-менеджменту і стилю провідної італійської академії дизайну, моди та архітектури Domus Academy (Мілан)

Індустрія моди: як передбачити красу і заробляти на смаку? Лекція Domus Academy (Італія)

Знати про зміни ще до того, як вони відбудуться. Бути готовим до будь-яких змін і вміти використовувати їх у своїх інтересах. Відчувати, "звідки дме вітер" і робити так, щоб він дув, "куди треба". Все це передбачає професія кулхантера - сучасного мисливця за трендами, який озброєний потужними аналітичними інструментами і знає, від чого завтра буде сходити з розуму весь світ.

Як стати успішним кулхантером, де працюють ці професіонали і чому індустрії моди без них сьогодні не обійтися? Відповіді на ці та інші питання запрошуємо дізнатися на лекції Аннаджемми Ласкарі (Annagemma Lascari) - директора відділення фешн-менеджменту і стилю провідної італійської академії дизайну, моди та архітектури Domus Academy (Мілан). Особливу увагу пані Ласкарі приділить таким професійним аспектам:

 • Кулхантинг: уроки історії і загальний огляд;
 • Кулхантинг у сфері моди: для кого, навіщо і як?
 • Модні тренди: з вулиці на подіум і навпаки.

Лекція відбудеться 27 квітня в готелі Прем'єр Палас (бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29) з 15:00 до 17:00. Робоча мова - італійська (із синхронним перекладом). Також в рамках заходу c 17:00 до 18:00 регіональний директор з набору студентів у Центральній та Східній Європі Даміано Антонаццо (Damiano Antonazzo) проведе для учасників презентацію Domus Academy - італійська академія дизайну, моди та архітектури. Презентація проходитиме російською мовою.

Пам'ятайте: поки ви гадаєте, що буде модним завтра, хтось заробляє на цьому вже сьогодні!

Зареєструватися >>

Аннаджемма Ласкарі - директор магістерської програми фешн-менеджменту в Domus Academy. Дизайнер зі значним досвідом реалізації творчих та інноваційних проектів у різних областях: жіночий одяг (ділова, повсякденна, вечірні та весільні сукні), в'язані вироби, елітні аксесуари, меблі для дому. Чудово розбирається в тканинах і особливостях пошиття одягу для повсякденного життя або на замовлення. Випускниця Domus Academy за спеціальністю "фешн-дизайн".

Даміано Антонаццо - регіональний директор Domus Academy з набору студентів у Центральній та Східній Європі. Випускник Università Cattolica del Sacro Cuore.

З більш детальною інформацією про проведення лекції ви можете також ознайомитися на сайті організаторів лекції освітнього агентства DEC education.

АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ, МОДИ ТА АРХІТЕКТУРИ DOMUS ACADEMY

 • Входить у Топ-30 шкіл дизайну в світі;
 • Перший у світі навчальний заклад післядипломної освіти в сфері дизайну;
 • Розташований у столиці світової моди і культури - Мілані;
 • Лауреат престижної європейської премії Compasso d'Oro та інших авторитетних нагород;
 • Близько 300 студентів, 85% з яких - іноземці;
 • Різноманітні літні програми, 9 річних магістерських програм, затверджених Університетом Уельсу, а також брендова програма "Проектування послуг";
 • Сучасні умови навчання;
 • Заняття англійською мовою або з синхронним / послідовним перекладом на цю мову.

Освіта.ua
17.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!