Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Визначено напрями навчання українців за кордоном коштом держави
Визначено напрями навчання українців за кордоном коштом держави

Міносвіти затверджено перелік пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання студентів та аспірантів у закордонних вузах за кошти державного бюджету в 2012 році

Визначено напрями навчання українців за кордоном коштом держави

Перелік напрямів визначений відповідно до урядового рішення, яким врегульовано механізм організації навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном.

У 2012 році до переліку приоритетних напрямів освіти і науки, за якими у 2012 році будуть навчатися та стажуватися українці за кордоном, зокрема включено: інформатику, металургію, машинобудування, енергетику, електротехніку, авіаційну та ракетно-космічну техніку, біотехнологію, будівництво та архітектуру, транспорт, міжнародні відносини тощо.

Нагадаємо, що раніше міністерством було визначено перелік навчальних закладів за кордоном для навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників до якого увійшли понад 170 навчальних закладів з більш ніж 20 країн світу. Найбільше представництво мають навчальні заклади Франції, Німеччини, США та Великої Британії.

Основними завданнями освітньої програми для українців, є підвищення рівня їх теоретичної та практичної підготовки, оволодіння ними знаннями у галузях науки, техніки та вищої освіти.

З метою визначення претендентів для участі у програмі освіти за кордоном у 2012 році, Міністерством освіти вже оголошено конкурс з відбору кандидатів на навчання та стажування у закордонних вищих навчальних закладах.

Вищі навчальні заклади мають інформувати студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників умови та строки участі в конкурсі, а також провести попередній відбір претендентів.

Остаточний відбір осіб на навчання та стажування буде здійснено конкурсною комісією, яка утворена при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.

Строк навчання за урядовою програмою не перевищує одного року. Фінансування витрат, пов’язаних з навчанням, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Планується, що участь у програмі матимуть можливість взяти близько тисячі українців.

Освіта.ua
11.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!