Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Конкурс на безкоштовний курс навчання у Великій Британії
Конкурс на безкоштовний курс навчання у Великій Британії

Британський державний коледж John Leggott College оголошує конкурс, переможець якого отримає безкоштовний курс навчання за програмою “JLC A-level Taster Course” протягом 2-тижнів

Конкурс на безкоштовний курс навчання у Великій Британії

JLC A-level Taster Course – це програма, що надає можливість 2 тижні вчитися за класичною британською програмою A-level, підготуватися до екзамену IELTS та побачити видатні місця Англії під час екскурсій.

До участі в конкурсі запрошуються школярі 9-11 класів, які мають написати твір англійською мовою на тему "Яким ви бачите ідеального вчителя?". Конкурсанти мають написати твір самостійно, без сторонньої допомоги. Об’єм твору не повинен перевищувати 500 слів.

Крайній строк подачі творів для участі у конкурсі - 1 квітня 2012 року. Результати конкурсу будуть оголошені 5 квітня 2012 року.

Твори слід надсилати представнику освітньої агенції "А-пріорі" Наталії Гирик на електронну адресу uk@a-priori.kiev.ua.

Переможець отримає безкоштовний курс навчання на програмі “JLC A-level Taster Course” тривалістю 2 тижні - з 10 червня по 23 червня 2012 року. Студенти оплачують самостійно переліт до Англії, консульський збір Посольства Великої Британії, ланчі у школі (приблизно 3 англійських фунти на день) та кишенькові витрати.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка: John Leggott College знаходиться у Сканторпі, Північний Лінкольшир.  Випускники коледжу вступають до відомих університетів, зокрема, до Кембриджу, Оксфорду, Лондонської школи економіки та політичних наук (LSE), Університетського коледжу Лондона (UCL) тощо. Студенти вчаться за системою A-levels, обираючи 4 предмети із більш ніж 42 для здачі екзаменів рівня А. Усім іноземним студентам пропонуються заняття з англійської мови для підготовки до екзамену IELTS, що входить до вартості навчання. Коледж також пропонує широкий спектр позакласних занять.

Освіта.ua
28.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!