Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У Києві відкрито міжнародну освітню виставку "Освіта за кордоном - 2012"
У Києві відкрито міжнародну освітню виставку "Освіта за кордоном - 2012"

29 березня у Києві розпочала роботу IX Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів, під час проведення якої буде презентовано освітні програми для українців

У Києві відкрито міжнародну освітню виставку "Освіта за кордоном - 2012"

В цьогорічній виставці беруть участь представники вищих навчальних закладів, коледжів, підготовчих курсів, мовних шкіл, канікулярних програм для школярів та студентів.

На виставці представлено декілька десятків стендів закордонних навчальних закладів, а також освітніх організацій, що здійснюють консультаційну підтримку українців з питань організації навчання за кордоном. Також участь у виставці традиційно візьмуть представники культурних центрів, діяльність яких спрямована на розширення освітніх зв'язків між Україною та країнами Європи.

Загалом участь у виставці візьмуть понад 50 закордонних навчальних закладів із Великої Британії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії та Ізраїлю, з представниками яких протягом трьох днів зможуть поспілкуватися відвідувачі заходу.

"Великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Литви та Польщі, які традиційно приваблюють українців конкурентною вартістю навчання, надають можливість здобути міжнародну освіту в тому числі й англійською мовою", - повідомила організатор заходу Тетяна Волошина.

Організатори виставки також зазначають, що головною метою проведення Міжнародної виставки є надання інформації щодо можливостей отримання освіти за кордоном, стипендіальних програм та грантів для отримання освіти, а також сприяння інтеграційним освітнім процесам між Україною та іншими країнами.

"Проведення виставки є можливістю, що допоможе школярам, їх батькам, молодим людям і студентам отримати інформацію про сучасні тенденції освіти за кордоном, поспілкуватись із представниками навчальних закладів, дізнатися особливості вступу та навчання у навчальних закладах в інших країнах", - зазначає Т.Волошина.

Відкриття IX Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів відбулося у четвер 29 березня об 11.00 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім". Виставка триватиме до 31 березня.

Інформація про всіх учасників IX Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном - 2012".

Організатор виставки: Товариство "Знання" України. Інформацію про проведення заходу читайте на офіційному сайті виставки.

Освіта.ua
26.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!