Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Названо найбільш інтернаціональний університет Європи
Названо найбільш інтернаціональний університет Європи

Люксембурзький університет - наймолодший і самий інтернаціональний університет Європи

Названо найбільш інтернаціональний університет Європи

Університет Люксембурга був заснований в 2003 році і продовжує активно розвиватися. Він претендує на звання самого інтернаціонального вищого навчального закладу в Європі, адже 52% студентів, як і багато викладачів, приїздять з інших країн. Навчання ведеться на трьох мовах - німецькою, французькою та англійською.

У той час як багато європейських країн, наприклад, Австрія та Голландія, незадоволені напливом німецьких студентів, а Швейцарія обговорює квоти на навчання іноземців, Люксембурзький університет радий студентам з інших країн.

«В даний час в університеті навчаються люди з 102 країн, і вони збагачують наше культурне життя», - зауважує 63-річний професор теорії фізики і одночасно ректор університету Рольф Таррах.

Серед викладачів та дослідників - представники Гейдельберга, Лондона, Амстердама, вчені з університету Гарварда.

Університет розташований в 30 км від міста на території колишнього промислового району. Cité des Sciences і включає в себе кампус, аудиторії, науково-дослідні центри. Правда, в Люксембурзі високі ціни на оренду житла, і багато хто воліє кожен день їздити з сусідніх країн.

В університеті Люксембурга кілька факультетів: природних наук, технологій та комунікацій (FSTC), права, економіки та фінансів (FDEF) та лінгвістики, літератури, гуманітарних наук і мистецтва (FLSHASE). Діє трирівнева система освіти (ступені бакалавра, магістра та доктора), повідомляє Zelt.

euromag.ru
15.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!