Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стажування в США для вивчення досвіду управління університетом
Стажування в США для вивчення досвіду управління університетом

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує про прийом заявок для участі у Програмі підтримки адміністрування університетів

Стажування в США для вивчення досвіду управління університетом

Програма підтримки адміністрування університетів (UASP) має на меті сприяти покращенню системи адміністрування в університетах України.

Участь у програмі можуть взяти особи, які займають посади ректора, проректора, декана, заступника декана або завідувача кафедри в одному з українських вузів, що обрані організатором програми. До участі також допускаються особи, які займають управлінські посади в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України та працюють в напрямку впровадження освітніх реформ в сфері вищої освіти.

Програма пропонує її учасникам ознайомитися з американським досвідом управління університетами і надає додаткову фінансову підтримку на здійснення проектів з удосконалення системи управління тим учасникам програми, які розробили найбільш цікаві пропозиції для забезпечення найвищої якості організації діяльності свого університету і заручилися підтримкою керівництва вузу.

В рамках програми надаються на конкурсній основі стипендії адміністраторам середньої та вищої ланок для проходження 8-тижневого стажування у державних університетах США восени 2012 або взимку 2013 року.

Впродовж стажування стипендіати мають можливість працювати над конкретними проектами впровадження адміністративних реформ у своїх університетах.

Після повернення додому, учасники програми можуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для початку здійснення адміністративних реформ у своїх університетах.

Програма повністю фінансується та забезпечує: візову підтримку, проживання, оплату дорожніх витрат, медичне страхування, семінар з управління у Вашингтоні на початку програми та семінар у Вашингтоні для презентації тематичних досліджень наприкінці програми. Стипендіат також отримує дотацію у розмірі 1000 доларів США на навчальні матеріали, участь у професійних конференціях та членство у професійних асоціаціях.

Заявки для участі у програмі приймаються до 1 травня 2012 року.

Більш детальна інформація про Програму підтримки адміністрування університетів – на сайті Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів: http://irex.ua/ua/alumni/news/103

Освіта.ua
13.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!