Стажування в США для вивчення досвіду управління університетом

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує про прийом заявок для участі у Програмі підтримки адміністрування університетів

Стажування в США для вивчення досвіду управління університетом

Програма підтримки адміністрування університетів (UASP) має на меті сприяти покращенню системи адміністрування в університетах України.

Участь у програмі можуть взяти особи, які займають посади ректора, проректора, декана, заступника декана або завідувача кафедри в одному з українських вузів, що обрані організатором програми. До участі також допускаються особи, які займають управлінські посади в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України та працюють в напрямку впровадження освітніх реформ в сфері вищої освіти.

Програма пропонує її учасникам ознайомитися з американським досвідом управління університетами і надає додаткову фінансову підтримку на здійснення проектів з удосконалення системи управління тим учасникам програми, які розробили найбільш цікаві пропозиції для забезпечення найвищої якості організації діяльності свого університету і заручилися підтримкою керівництва вузу.

В рамках програми надаються на конкурсній основі стипендії адміністраторам середньої та вищої ланок для проходження 8-тижневого стажування у державних університетах США восени 2012 або взимку 2013 року.

Впродовж стажування стипендіати мають можливість працювати над конкретними проектами впровадження адміністративних реформ у своїх університетах.

Після повернення додому, учасники програми можуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для початку здійснення адміністративних реформ у своїх університетах.

Програма повністю фінансується та забезпечує: візову підтримку, проживання, оплату дорожніх витрат, медичне страхування, семінар з управління у Вашингтоні на початку програми та семінар у Вашингтоні для презентації тематичних досліджень наприкінці програми. Стипендіат також отримує дотацію у розмірі 1000 доларів США на навчальні матеріали, участь у професійних конференціях та членство у професійних асоціаціях.

Заявки для участі у програмі приймаються до 1 травня 2012 року.

Більш детальна інформація про Програму підтримки адміністрування університетів – на сайті Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів: http://irex.ua/ua/alumni/news/103

Освіта.ua
13.03.2012