Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Стипендіальна дослідницька програма у Франції
Стипендіальна дослідницька програма у Франції

Фонд Fondation Maison des Sciences de l'Homme пропонує вченим у галузі соціальних та гуманітарних наук взяти участь у стипендіальній дослідницькій програмі у Франції

Стипендіальна дослідницька програма у Франції

Програма International Fellowships for Experienced Researchers (Fernand Braudel-IFER) реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Мета програми - інтеграція наукових досліджень у Франції та інших країнах ЄС, створення довгострокових партнерських відносин між університетами та дослідницькими структурами.

У програмі можуть взяти участь іноземні вчені, які працюють в дослідницьких структурах або університетах за кордоном. Приймаючі дослідницькі центри у Франції обирає сам аплікант.

До участі запрошуються кандидати, які отримали ступінь PhD (або еквівалентний науковий ступінь) в царині гуманітарних і соціальних наук. Подати заявку на конкурс можна протягом шести років після захисту. Обов'язковою умовою є знання французької мови.

Термін перебування у Франції в рамках програми - 9 місяців. Щомісячна стипендія становить 2000 євро.

Також приймаючий дослідницький центр забезпечує страховку, а організатори покривають дорожні витрати.

Конкурс на отримання стипендії оголошується два рази на рік. Кінцеві терміни подачі заявок - щорічно до 31 березня і до 30 вересня.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти на сайті Fondation Maison des Sciences de l'Homme.

Бажаєте дізнатися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
01.03.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!