Іспит IELTS в Донецьку

Центр навчання за кордоном Students International приймає заявки на участь в іспиті IELTS в Донецьку, що відбудеться 12 квітня і 13 жовтня 2012 року

Іспит IELTS в Донецьку

Students International IELTS Test Centre вперше проводитиме іспит IELTS в Донецьку. Скористатися цією можливістю запрошуються жителі Донецька та інших міст регіону.

Іспит дозволить учасникам тестування об'єктивно оцінити навички англійської мови і стане в нагоді тим, хто збирається вчитися, проходити практику та працювати в англомовних країнах, або емігрувати за кордон.

Складання іспиту обов'язкове для всіх, хто планує подавати документи для еміграції в Канаду, Велику Британію, Австралію або Нову Зеландію. Іспит також необхідний для вступу на навчання до навчальних закладів Канади, Австралії, Нової Зеландії, Америки, Британії.

Результат тесту дійсний 2 роки.

Для того щоб здати іспит в Донецьку, необхідно зареєструватися на сайті Офіційного центру з прийому іспиту IELTS.

Більш детальну інформацію про проведення іспиту IELTS в Донецьку можна отримати за телефонами представників Students International IELTS Test Centre: у Донецьку (062) 207 43 73, (095) 290 77 40; в Луганську (0642) 92 05 55, (095) 931 53 55.

Як відомо, IELTS - це один з найпопулярніших мовних іспитів у світі, його засновниками є IDP Education Pty Ltd, The British Council та University of Cambridge ESOL Examinations.

Students International IELTS Test Centre організовує проведення іспиту IELTS в Україні вже протягом двох років.

Освіта.ua
28.02.2012