Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Іспит IELTS в Донецьку
Іспит IELTS в Донецьку

Центр навчання за кордоном Students International приймає заявки на участь в іспиті IELTS в Донецьку, що відбудеться 12 квітня і 13 жовтня 2012 року

Іспит IELTS в Донецьку

Students International IELTS Test Centre вперше проводитиме іспит IELTS в Донецьку. Скористатися цією можливістю запрошуються жителі Донецька та інших міст регіону.

Іспит дозволить учасникам тестування об'єктивно оцінити навички англійської мови і стане в нагоді тим, хто збирається вчитися, проходити практику та працювати в англомовних країнах, або емігрувати за кордон.

Складання іспиту обов'язкове для всіх, хто планує подавати документи для еміграції в Канаду, Велику Британію, Австралію або Нову Зеландію. Іспит також необхідний для вступу на навчання до навчальних закладів Канади, Австралії, Нової Зеландії, Америки, Британії.

Результат тесту дійсний 2 роки.

Для того щоб здати іспит в Донецьку, необхідно зареєструватися на сайті Офіційного центру з прийому іспиту IELTS.

Більш детальну інформацію про проведення іспиту IELTS в Донецьку можна отримати за телефонами представників Students International IELTS Test Centre: у Донецьку (062) 207 43 73, (095) 290 77 40; в Луганську (0642) 92 05 55, (095) 931 53 55.

Як відомо, IELTS - це один з найпопулярніших мовних іспитів у світі, його засновниками є IDP Education Pty Ltd, The British Council та University of Cambridge ESOL Examinations.

Students International IELTS Test Centre організовує проведення іспиту IELTS в Україні вже протягом двох років.

Освіта.ua
28.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!