Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Німецька стипендіальна програма для молодих учених
Німецька стипендіальна програма для молодих учених

Наукове товариство Leibniz-Gemeinschaft спільно з Німецькою службою академічних обмінів DAAD запрошують молодих іноземних вчених взяти участь у дослідницькій стипендіальній програмі

Німецька стипендіальна програма для молодих учених

Учасники стипендіальної програми отримають можливість працювати в одній з п'яти секцій: Humanities and Educational Research; Economics, Social and Spatial Sciences; Life Sciences; Mathematics, Natural Sciences, Engineering або Environmental Research.

Для того щоб взяти участь в стипендіальному конкурсі, аплікант має отримати ступінь PhD або еквівалентний ступінь не більше ніж два роки тому, добре володіти англійською мовою і мати досягнення в дослідницькій діяльності. Знання німецької мови вітається.

Гранти надаються строком на 1 рік і включають щомісячну стипендію в розмірі 1840 євро та оплату страховки. Якщо необхідно, стипендіат також може отримати кошти на оплату курсу німецької мови тривалістю 2 місяці.

Документи для участі в стипендіальному конкурсі необхідно надіслати в DAAD до 20 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Німецької служби академічних обмінів DAAD.

Стипендія Leibniz-DAAD Research Fellowships була заснована в 2011 році для того, щоб дати можливість молодим іноземним вченим здійснювати наукову діяльність у дослідницьких установах Наукового товариства Leibniz-Gemeinschaft.

Наукове товариство Leibniz-Gemeinschaft об'єднує 86 дослідницьких установ, в яких працює близько 7800 учених.

Бажаєте дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
28.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!