Німецька стипендіальна програма для молодих учених

Наукове товариство Leibniz-Gemeinschaft спільно з Німецькою службою академічних обмінів DAAD запрошують молодих іноземних вчених взяти участь у дослідницькій стипендіальній програмі

Німецька стипендіальна програма для молодих учених

Учасники стипендіальної програми отримають можливість працювати в одній з п'яти секцій: Humanities and Educational Research; Economics, Social and Spatial Sciences; Life Sciences; Mathematics, Natural Sciences, Engineering або Environmental Research.

Для того щоб взяти участь в стипендіальному конкурсі, аплікант має отримати ступінь PhD або еквівалентний ступінь не більше ніж два роки тому, добре володіти англійською мовою і мати досягнення в дослідницькій діяльності. Знання німецької мови вітається.

Гранти надаються строком на 1 рік і включають щомісячну стипендію в розмірі 1840 євро та оплату страховки. Якщо необхідно, стипендіат також може отримати кошти на оплату курсу німецької мови тривалістю 2 місяці.

Документи для участі в стипендіальному конкурсі необхідно надіслати в DAAD до 20 березня 2012 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Німецької служби академічних обмінів DAAD.

Стипендія Leibniz-DAAD Research Fellowships була заснована в 2011 році для того, щоб дати можливість молодим іноземним вченим здійснювати наукову діяльність у дослідницьких установах Наукового товариства Leibniz-Gemeinschaft.

Наукове товариство Leibniz-Gemeinschaft об'єднує 86 дослідницьких установ, в яких працює близько 7800 учених.

Бажаєте дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
28.02.2012