Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном У Києві відбудеться Ярмарок "Освіта в Японії"
У Києві відбудеться Ярмарок "Освіта в Японії"

20 березня 2012 року Українсько-японський центр НТУУ "КПІ" вдруге проводить ярмарок японських університетів "Освіта в Японії"

У Києві відбудеться Ярмарок "Освіта в Японії"

Захід проводитиметься за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва.

У виставці візьмуть участь представники університетів Кіото, Ойта, Нагоя, Ріцумейкан, Тойо, Тохоку, Хоккайдо, Аукуба та Шідзуока.

Під час проведення ярмарку українські студенти,  аспіранти, молоді вчені, учні середніх шкіл України матимуть змогу ознайомитися з освітніми програмами університетів Японії та з можливостями отримання освіти в Японії, а представники українських вищих навчальних закладів – налагодити міжуніверситетське співробітництво.

Організатори заходу планують проведення зустрічей представників університетів Японії з представниками університетів України з питань міжнародного співробітництва в галузі освіти, науки, культури.

Крім цього, студенти вузів України матимуть можливість 19 березня з 12.30 до 14.00 прослухати профільні лекції професорів японських університетів.

Важливими складовими стануть презентації університетів Японії, бесіди та індивідуальні консультації для студентів і аспірантів університетів України.

Ярмарок "Освіта в Японії" відбудеться 20 березня у Центрі культури та мистецтв НТУУ "КПІ" за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 37. Час проведення заходу: з 12.30 до 19.00 год.

Детальнішу інформацію про проведення ярмарку японських університетів "Освіта в Японії" можна отримати за сайті НТУУ "КПІ" http://kpi.ua/board-ua-jc

Бажаєте дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в
Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
28.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!