У Києві відбудеться виставка "Краще в навчанні за кордоном"

Освітнє агентство ISTUDY запрошує на Міжнародну виставку "Краще в навчанні за кордоном". Виставка відбудеться в Києві 25 лютого 2012 року

У Києві відбудеться виставка "Краще в навчанні за кордоном"

Міжнародна виставка "Краще в навчанні за кордоном" - це можливість отримати максимально докладну інформацію про особливості навчання за кордоном безпосередньо від представників закордонних навчальних закладів.

Захід відбудеться за участі зарубіжних освітніх закладів Великої Британії, Ірландії, Швейцарії, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі, Франції, Мальти, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Китаю та інших країн.

На виставці будуть представлені різні навчальні програми для школярів, абітурієнтів, студентів, ділових людей і всіх, хто цікавиться навчанням за кордоном.

Головним завданням виставки є надання інформації для зацікавлених студентів, а також їхніх батьків про переваги навчання в тій чи іншій країні, про навчальні програми, що пропонуються, а також умови вступу, навчання та проживання.

Під час проведення виставки кожен відвідувач зможе отримати детальну інформацію про мовні курси для дітей, молоді та дорослих, канікулярні програми, здобуття середньої освіти у приватних школах та вищої освіти в престижних вищих навчальних закладах за кордоном.

Крім того, на виставці будуть представлені програми післядипломної та другої вищої освіти, магістратури і МВА.

Окрім консультативної допомоги та інформаційного пакета матеріалів, кожен відвідувач отримає каталог, в якому викладено інформацію про учасників виставки, а також описано освітні програми багатьох провідних закордонних навчальних закладів.

Виставка відбудеться за підтримки Британської Ради та Французького Культурного Центру.

У кожного зареєстрованого відвідувача виставки буде шанс виграти двотижневі мовні курси на Мальті.

Виставка відбудеться 25 лютого в конференц-залі готелю "Прем'єр Палац" (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка 5-7/29).

Час роботи виставки з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Детальна інформація про виставку та реєстрація учасників>>>

Довідки за телефоном: (044) 235-07-55.

Організатор виставки: освітня агенція ISTUDY.

Освіта.ua
21.02.2012