Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Campus France Ukraine запрошує абітурієнтів на індивідуальні консультації
Campus France Ukraine запрошує абітурієнтів на індивідуальні консультації

Під час проведення виставки "Сучасна освіта в Україні - 2012”, що відбудеться 15-17 лютого, Campus France в Україні запрошує відвідати консультаційний стенд з питань вищої освіти у Франції

Campus France Ukraine запрошує абітурієнтів на індивідуальні консультації

Французька система вищої освіти складається з університетів, вищих інженерних шкіл, бізнес-шкіл, вищих шкіл мистецтв, архітектурних шкіл та інших спеціалізованих вищих шкіл, що проводять підготовку спеціалістів для різноманітних галузей.

Координатор Campus France в Україні Ольга Дорош зазначає, що більшість студентів обирає саме університетську освіту у Франції. Це пов’язано з традиційно високою якістю навчання та широкими можливостями, що відкриваються перед випускниками французьких навчальних закладів.

"Французькі університети – це багатопрофільні навчальні заклади, де студенти можуть отримати освіту за багатьма напрямками від інженерії до медицини. Університетська освіта у Франції є безкоштовною, як для французів, так і для студентів з інших країн, саме це є значною перевагою, що приваблює українських абітурієнтів", - зазначає Ольга Дорош.

Вона також підкреслила, що українські студенти мають можливість перевестись до французького університету на відповідний рівень навчання.

З метою ознайомлення зацікавлених абітурієнтів з особливостями вступу та навчання у французьких університетах, Campus France Ukraine організує роботу стенду, що консультуватиме українців під час проведення освітньої виставки "Сучасна освіта в Україні - 2012".

Звернувшись до консультантів Campus France усі зацікавлені особи отримають інформацію щодо системи вищої освіти країни, освітніх програм навчальних закладів, питань пов’язаних із улаштуванням на місці навчання, оформлення документів для отримання студентської візи, особливостей вступу, вимог до резюме, мотиваційного листа тощо.

Агенція CampusFrance має статус організації національного значення та працює з метою поширення інформації про доступність системи французької вищої освіти у всьому світі.

Мережа представництв Campus France охоплює всю територію України. Офіси організації, окрім столиці, розташовані у Дніпропетровську, Харкові, Львові, Донецьку, Одесі, Запоріжжі, Рівному та надають фахові консультації щодо всіх питань пов'язаних з освітою у Франції. Усі послуги Campus France Ukraine є безкоштовними.

Стенд Campus France працюватиме 15, 16, та 17 лютого в рамках проведення виставки "Сучасна освіта в Україні – 2012", що відбуватиметься у столиці в приміщенні Національного центру "Український дім".

oсвіта.ua
13.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!