Osvita.ua Освіта за кордоном Новини освіти за кордоном Міжнародна магістерська стипендія для фахівців з екотехнологій
Міжнародна магістерська стипендія для фахівців з екотехнологій

У рамках стипендіальної програми Erasmus Mundus оголошується конкурс на отримання гранту для навчання на магістерській програмі з екотехнологій

Міжнародна магістерська стипендія для фахівців з екотехнологій

International Masters Programme in Environmental Technology and Engineering (IMETE) - спільна програма трьох університетів: Ghent University (Бельгія), UNESCO-IHE Institute for Water Education (Нідерланди) та Institute of Chemical Technology Prague (Чехія).

Програма реалізується з метою розвитку співробітництва, обміну досвідом і знаннями між представниками наукового співтовариства різних країн, особливо між вченими і студентами країн, що розвиваються, і країн з перехідною економікою, в яких динамічно розвиваються екотехнології.

Участь у конкурсі можуть взяти кандидати, які вже мають диплом бакалавра в галузі прикладних наук (хімія, біологія, геологія, сільськогосподарська техніка, охорона навколишнього середовища тощо) або еквівалентний досвід роботи в цій сфері. Велику роль відіграє знання англійської мови, що необхідно підтвердити сертифікатами CEF, TOEFL або IELTS.

На магістерській програмі IMETE готують фахівців в області екологічних технологій. Студенти вчаться застосовувати і розвивати екологічно чисті технології, навчаючись в різних університетах в рамках міжнародної стипендіальної програми Erasmus Mundus.

Навчання на цій програмі починається в UNESCO-IHE Institute for Water Education, де студенти протягом одного семестру вивчають предмети базового циклу і готуються до переходу в Institute of Chemical Technology в Празі.

Другий семестр присвячений вивченню дисциплін за фахом. Між другим і третім семестром запланована участь студента у літній школі.

Третій семестр - це навчання в Ghent University, в ході якого студент вибирає конкретну спеціалізацію.

Завершальний, четвертий семестр, проходить в одному з університетів - учасників програми або в партнерських університетах, протягом якого студент готує магістерську роботу.

По закінченню навчання студент отримує подвійні дипломи університетів - учасників програми.

Студенти з Європи отримують стипендію в розмірі 6000 євро, що включає плату за навчання, страховку та адміністративні витрати в рамках програми. Додаткові кошти у розмірі 1000 євро можуть бути виділені на транспортні витрати.
 
Заявки на участь у конкурсному відборі приймаються до 26 лютого 2012 року.

Більш детальна інформація - на офіційному сайті програми International Masters Programme in Environmental Technology and Engineering.

Хочете дізнаватися більше про можливості навчання за кордоном? Приєднуйтесь до наших спільнот в Facebook або ВКонтакте.

Освіта.ua
13.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!